Doskonalenie techniki jazdy samochodem tylko dla kobiet!

Jesteś niepewna za kierownicą, albo wręcz przeciwnie, wiesz już wszystko na temat jazdy samochodem? Sprawdź się na kursie doskonalenia techniki jazdy! Znamy terminy styczniowe!

fot. Jan Zagrodzki

Tak jak zapowiadałyśmy wcześniej, od stycznia 2013 roku rozpoczynamy cykl szkoleń z doskonalenia techniki jazdy samochodem dedykowany jedynie kobietom. Dokładny opis szkoleń znajduje się tutaj.

W styczniu i lutym szkolenia są dotowane przez Opel Polska!
Normalnie koszt takiego szkolenia to 492 złote. Dzięki wsparciu ze strony marki Opel, każde ze szkoleń, które będą odbywać się w styczniu i lutym, będzie z rabatem 50%tylko 245 złotych!

Kiedy, gdzie i za ile
Szkolenia odbywać się będą na terenie Autodromu Automobilklubu Polski na warszawskim Bemowie (przy lotnisku Bemowo). Dokładny harmonogram szkoleń poniżej. Zajęcia będą odbywać się w kameralnych grupach 6-osobowych. W ramach kursu zapewniamy, m.in. samochody szkoleniowe, ciepłą salę wykładową, opiekę doświadczonych instruktorów. Zapewne niektóre ze szkoleń odbędą się w typowo zimowych warunkach (w temperaturach poniżej zera symulatory nie działają).

Zgłoszenia na kurs dedykowany paniom przyjmowane są wyłącznie poprzez stronę Motocaina.pl. Aby już dziś zgłosić chęć udziału w kursie, prosimy o przesłanie takiej informacji mailem na adres frendl@motocaina.pl. Odpowiemy na każde zapotrzebowanie dotyczące szkolenia i zaproponujemy najbliższe terminy.

Galeria zdjęć z pierwszego szkolenia, które było nagdoą dla 3 zawodniczek samochodowego Pucharu Kobiet Motociana.pl, można obejrzeć tutaj.

Terminy w lutym:
17 lutego 2013 roku – grupa pierwsza w godzinach 10.00-13.00
grupa druga w godzinach 13.30 – 16.30

Rezygnacje (na drodze pisemnej) ze szkolenia przyjmujemy najpóźniej do dnia poprzedzającego szkolenie, czyli w tym wypadku do godziny 20.00 16 lutego 2013 r.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze