Darmowa wycena motocykla

Chcesz sprzedać sprzedać po sezonie swój motocykl, a może skorzystać z wyprzedaży w salonie kupując nowy jednoślad, jednocześnie wyzbywając się starego? Nie wiesz ile wziąć pieniędzy za swoje dwa koła? Są miejsca, gdzie wyceny dokonasz za darmo.

Czasem aż głowa boli, jak mamy się rozstać ze swoim ukochanym jednośladem…
fot. Motocaina

Rzadko kto na bieżąco śledzi ceny konkretnych modeli  motocykli. Dopiero jak dochodzi do chęci sprzedaży zastanawiamy się, ile powinnyśmy wziąć za swój pojazd. Ale skąd czerpać wiedzę?

Pierwszym krokiem, jeśli chcemy poznać wartość naszej maszyny, są wszelkie serwisy ogłoszeniowe w internecie, lub gazety dedykowane anonsom typu kupię / sprzedam. Oczywiście należy zwracać uwagę na stan motocykla (czy powypadkowy, który właściciel, jak serwisowany, czy garażowany itp.), ewentualne inwestycje, jakie poczynił dotychczasowy użytkownik by np. zindywiualizować własne dwa koła.

Gdy chcemy jednak szybko poznać średnie ceny, jakie można uzyskać sprzedając konkrenty pojazd, warto wpisać w wyszukiwarkę markę i model i uzyskujemy informację o przeciętnej kwocie jaką otrzymuje obecnie właściciel maszyny za określony rocznik. Wpisz w google: darmowa wycena motocykli i wyskoczą pozycje, które są warte uwagi.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze