Damskie kurtki motocyklowe od Roland Sands Design

24 października 2019
2
Amerykańska marka Roland Sands Design oferuje cztery, starannie zaprojektowane i uszyte, modele motocyklowych kurtek dla kobiet.

Roland Sands Design to marka wywodząca się z Kaliforni. Założyciel firmy był zawodnikiem wyścigowym, który może się pochwalić wieloma zwycięstwami i rekordami na torach. Jednak po poważnym wypadku, złamaniu 32 kości i rehabilitacji, Roland postanowił zmienić ścieżkę swojego życia. Pozostał wierny motocyklom i założył markę Roland Sands Design, która produkuje odzież, buduje motocykle custom i sprzedaje części do nich.

W ofercie marki są 4 modele, wysokiej jakości, kurtek skórzanych. Ich krój jest klasyczny, choć przeplatany elementami sportowymi. Kurtki z jednej strony praktyczne, a z drugiej nietuzinkowe.

RSD MIA

Model Mia to bardzo ciekawe połączenie klasycznej kurtki skórzanej, zapinanej ukośnie i wodoodpornej warstwy ocieplenia z wszytym kapturem. Skóra bawola (1,0 mm-1,2 mm) oraz ochraniacze Knox ™ Microlock ™ gwarantują bezpieczeństwo, a elastyczne panele – dopasowanie i wygodę.

Dostępna w kolorze czarnym, brązowym i stalowym oraz rozmiarach od XS do 2XL w cenie 525 $.

RSD TRINITY

Ten model jest idealnie dopasowany do kobiecej sylwetki oraz pozycji zajmowanej na motocyklu. Do uszycia kurtki użyto miękkiej skóry „Matte Buffalo” (grubość 1,0–1,1 mm).

Dostępna w kolorze czarnym i brązowym oraz rozmiarach od XS do 2XL w cenie 450 $.

Model Trinity występuje także w wersji letniej – perforowanej.

RSD RIOT

To kurtka w stylu vintage, która świetnie prezentuje się na motocyklu, jak i w codziennym życiu. Odważny krój, asymetryczny zamek oraz skóra bydlęca o wysokiej ziarnistości (grubość 0,8 mm - 0,9 mm).

Dostępna w kolorze czarnym i bordowym oraz rozmiarach od XS do 2XL w cenie 650 $.

RSD MAVEN

To najpopularniejszy model w ofercie marki. Prawdziwy klasyk, świetnie dopasowany do kobiecej sylwetki. Do uszycia tej kurtki użyto bydlęcej skóry licowej Airbone (grubość 1,1 mm - 1,3 mm), dwukrotnie olejowanej.

Dostępna w kolorze czarnym, brązowym i bordowym oraz rozmiarach od XS do 2XL w cenie 580 $.

 

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!