Damskie jeansy motocyklowe Mottowear na sezon 2012

Marki polskich jeansów Mottowear nie trzeba już przedstawiać nikomu. To wielofunkcyjne jeansy z kewlarem, stworzone specjalnie dla motocyklistów i motocyklistek, które w zależności od kroju można dopasować do różnych stylów jazdy i rodzajów motocykli.

Od kilku sezonów w ofercie Mottowear możemy znaleźć spodnie motocyklowe skierowane wyłącznie do kobiet. Już w roku 2009 pojawił się klasyczny, niebieski, model Kira, następnie damskie, czarne spodnie o kroju bojówek – Nami. W 2011 roku, firma powiększyła swoją ofertę o model Tora.

Na sezon 2012 Mottowear przygotował dla kobiet udoskonaloną wersję modelu Kira. Wiele motocyklistek narzekało na jeansy, które krojem bardziej przypominały biodrówki, niż spodnie nadające się do jeżdżenia na motocyklu (o wystających stringach przeczytasz tu). Producent naprawił swój błąd i w tym sezonie na rynku pojawi się model Kira X.

Do złudzenia przypomina nam on zwykłą Kirę, jednak po bliższym przyjrzeniu widzimy, że model ten ma wyciągany „komin" materiału, który skutecznie ochroni nam nerki przed zimnem i wiatrem. Standardowo spodnie zostały podszyte w newralgicznych miejscach kewlarem oraz wyposażono je w kolanowe ochraniacze d3o.

Świetnie, że coraz częściej producenci myślą o motocyklistkach, których z roku na rok jest co raz więcej. Oby tak dalej!

fot. Mottowear
fot. Mottowear

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze