Kolekcja iSkin dla Ducati

iSkin, firma projektująca designerskie akcesoria do przeróżnych urządzeń przenośnych, połączyła siły z marką Ducati. Dzięki temu powstała niezwykła kolekcja opakowań do tabletów, iPhonów, czy laptopów i innych multimedialnych sprzętów.

 

Mały „Lil Keeper” zmieści telefon lub mały aparat cyfrowy.
fot. Ducati

Opakowania utrzymane są w nieco futurystycznym stylu; powstały w dużej części z włoskiego nylonu. Przewijają się na nich kolory znane z lakierowania motocykli Ducati – głównie czerwony, czarny i biały  – całość zaprojektowano w aktualnie obowiązującym, zimowym trendzie, na materiały połyskujące, pikowane i sprawiające wrażenie ciepłych.

Produkty iSkin z kolekcji sygnowanej marką Ducati mieszczą iPoda, iPoda 2 i podobnych rozmiarów tablety czy netbooki. Sporej wielkości torba „Jimmy” ma mnóstwo schowków, w których bezpiecznie możemy transportować niie tylko na laptopa, czy tablet, ale również akcesoria telefoniczne, czy nawigacyjne.  Z kolei niewielka „Lil Keeper” zmieści mały aparat cyfrowy lub iPhona 4/4S, czy BlackBerry.

Ofertę iSkin for Ducati Collection można obejrzeć i kupić bezpośrednio na iSkin.com/Ducati oraz w niektórych krajach na shop.ducati.com

 

iSkin for Ducati Collection
fot. Ducati

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze