Dainese przedstawia kolekcję jeansów na sezon 2015

Jeansy stworzone zostały z przeznaczeniem jako „ciuch roboczy”. Ich zastosowanie czy udział w stylizacji zmieniały się na przestrzeni lat. Swoje miejsce odnalazły również w świecie motocyklowym.

Mówiąc o odzieży dla motocyklistów, jedną z pierwszych nasuwających się na myśl marek jest oczywiście włoska firma Dainese. Marka kojarząca się w Polsce głównie z produktami skórzanymi, ma w ofercie również kolekcję spodni jeansowych. Znaleźć coś dla siebie mogą tu i mężczyźni i kobiety.

GP Arabii Saudyjskiej a promocja równości w F1

W kolekcji męskiej znaleźć możemy sześć modeli spodni: D1 EVO, D1 PRED EVO, BONNEVILLE, PRATTVILLE, WASHVILLE i SUNVILLE. Z kolei panie mają wybór spośród trzech wersji: BELLEVILLE, KATEVILLE, JESSVILLE. Wszystkie jeansy podszywane są kevlarem. Oczywiście oprócz ochrony, marka zadbała o estetykę i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jeansy dostępne są w kilku modelach i kolorach. Jak podkreśla Dainese, wygląd spodni jest pierwszej klasy, gdyż bazą ich projektu był producent Vicenza. Dodatkowo, wszystkie jeansy posiadają odblaskowe wstawki. Jest to kolejny punkt, który podkreśla, że Dainese dba przede wszystkim o bezpieczeństwo motocyklisty.

Toyota RAV4
Ducati i MT Distribution prezentują nową linię składanych rowerów elektrycznych
Ducati i MT Distribution prezentują nową linię składanych rowerów elektrycznych

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo użytkowników jednośladów, jakie zapewniało nam do tej pory Dainese i wygodę jazdy w jeansach, nowa kolekcja zapewne cieszyć się będzie sporą popularnością.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze