Quantcast
Karolina Chojnacka

Dacia Duster po tuningu to prawdziwy drogowy potwór. I to za grosze!

Firmy tuningowe zazwyczaj goszczą w swoich warsztatach najdroższe i najmocniejsze samochody na świecie, jak Ferrari, Lamborghini, Mercedes czy BMW. A co jeśli chciałbyś, żeby twoja Dacia Duster też wyróżniała się na drodze? Spokojnie, jest na to pewne rozwiązanie.

Wystarczy udać się do firmy Prior Design, która sprawi, że twoje pospolite auto wyróżni się z tłumu. I to bardzo.

Niemieccy tunerzy z firmy Prior Design, zajmujący się produkcją pakietów wide-body, rok temu zaproponowali odważną wizję poszerzonego nadwozia do Dacii Duster i wspominali o cenie do 3000 euro. I słowa dotrzymali. Czy widziałeś kiedyś bodykit do rumuńskiego SUV-a?

Dacia Duster Prior Design
Dacia Duster Prior Design, fot. materiały prasowe / Prior Design

Dacia Duster po tuningu to prawdziwy drogowy potwór

Dacia Duster, SUV za niską cenę, to jeden z ulubionych samochodów Polaków. Teraz, może zyskać charakteru za jedyne 2999 euro. Czy jest sens dopłacać do wyższych wersji wyposażenia, gdy za równowartość 14 tysięcy złotych możemy mieć Dacię Duster, za którą będą oglądać się właściciele BMW i Audi?

Olbrzymie poszerzenia nadkoli, nowe zderzaki, dwie sportowe końcówki układu wydechowego, pakiet ospoilerowania i wielkie 20-calowe felgi – to wszystko może trafić na twoją Dacię. Tak niewiele trzeba, żeby mieć groźnego, dynamicznego SUV-a. Tylko z wyglądu, ale przecież wyłącznie to się liczy.

Niemiecka precyzja, rumuńska cena – czy może być lepsze połączenie?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze