Karolina Chojnacka

Czy zgadniesz, na ile sposobów możesz zaprojektować samochód swoich marzeń?

Pewien producent samochodów przedstawił unikalny program personalizacji, który przekształci każdy samochód w dzieło sztuki. Koncepcja „Hyperlux” pozwala wymagającym klientom na stworzenie samochodu na miarę.

Hispano Suiza chce żeby kierowcy zamienili pojazd swoich marzeń w rzeczywistość, dlatego też Hispano Suiza Design Studio stworzyło unikalny program Tailormade.

Jak zapewnia producent, Hispano Suiza Carmen to znacznie więcej niż zwykły samochód. Jego osiągi, materiały i technologia sprawiają, że jest to spełnienie marzeń miłośników luksusowych samochodów. Każdy egzemplarz Carmen jest wyjątkowy, ponieważ kupujący może dokonać niezliczonych personalizacji wewnątrz i na zewnątrz auta, tworząc unikalne dzieło sztuki.

Hispano Suiza Unique Tailormade

Pojęcie „hiperluksusu” zostaje podniesione do maksymalnego wykładnika. Hispano Suiza Carmen już i tak jest bardzo ekskluzywnym samochodem, ze względu na to, że jego produkcja jest ograniczona do 19 sztuk, z czego tylko pięć powstanie w wersji Boulogne. Inspiracja projektowa Carmen opiera się na modelu Dubonnet Xenia z lat 30. XX wieku, chociaż jego technologia nie ma nic wspólnego z tą z przeszłości. Dowodem na to jest ponad 980 KM mocy, którą osiąga dzięki czterem silnikom synchronicznym z magnesami trwałymi umieszczonymi na tylnej osi i momentowi obrotowemu 1160 Nm. Od 0 do 100 km/h przyspiesza w mniej niż 2,6 sekundy.

Hispano Suiza Unique Tailormade

Hispano Suiza przedstawia Unique Tailormade, program personalizacji, który przekształci każde Hispano Suiza w unikalne dzieło sztuki. Marka podnosi koncepcję luksusu do maksimum, tworząc w ten sposób koncepcję „Hyperlux”, która pozwala jej wymagającym klientom na stworzenie samochodu na miarę. W sumie istnieje 1904 różnych kombinacji personalizacji, zapewniających niezrównane zróżnicowanie.

Przeczytaj też: Od przybytku głowa nie boli, czyli ponad 5000 opcji personalizacji od Bentleya

Każdy klient będzie miał do dyspozycji opracowany wewnętrznie program personalizacji do konfiguracji swojego pojazdu. Dzięki temu będzie mógł wybierać między trzema liniami konfiguracji, które odzwierciedlają główne wartości DNA marki – Elegance, Heritage i Sport – i na ich podstawie będzie miał możliwość wyboru różnych kolorów lub materiałów do wnętrza i na zewnątrz pojazdu, co pozwoli nadać projektowi osobisty charakter i dostosować go do swoich upodobań.

Ponieważ istnieje 1904 możliwych kombinacji, to praktycznie uniemożliwia opuszczenie fabryki w Barcelonie przez dwa identyczne Hispano Suiza Carmen.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze