CUPRA i FC Barcelona będą współpracować w zakresie mobilności!

CUPRA i FC Barcelona będą współpracować w zakresie mobilności!

26 sierpnia 2019
CUPRA zawiera globalny sojusz z klubem FC Barcelona i staje się jej wyłącznym oficjalnym partnerem motoryzacyjnym oraz ds. mobilności. Współpracę zaplanowano na kolejne pięć sezonów. Obie organizacje będą wspólnie rozwijać projekty mobilności i wspierać innowacje wokół Camp Nou.

Porozumienie wychodzi poza ramy tradycyjnego partnerstwa i opiera się na trzech strategicznych filarach. Obaj partnerzy pochodzą z Barcelony i dzielą wspólną wizję budowania wizerunku miasta na całym świecie. Zarówno CUPRA, jak i FC Barcelona za cel stawiają sobie wsparcie dla młodych talentów i rozwój innowacji. Obie marki łączą również wspólne wartości, takie jak nieustanny rozwój, pasja, ambicja, praca zespołowa i przyjmowanie globalnej perspektywy w działaniu. 

Zgodnie z tymi założeniami, sojusz służyć będzie społeczności fanów na całym świecie. Kluczowe pozostają innowacje z zakresu mobilności. SEAT, CUPRA i FC Barcelona, w ramach wspólnej wizji przyszłości, skupią się na opracowywaniu projektu mikromobilności i elektromobilności miejskiej wokół Camp Nou. Obiekty stadionu piłkarskiego będą służyć jako laboratorium testowe dla projektów mobilności w Barcelonie.

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!