Karolina Chojnacka

Cristina Gutiérrez i Sébastien Loeb będą reprezentować zespół Lewisa Hamiltona w Extreme E

Sébastien Loeb i Cristina Gutiérrez będą ścigać się w X44, zespole założonym przez siedmiokrotnego mistrza świata F1 Lewisa Hamiltona, w inauguracyjnym sezonie Extreme E.

Utalentowana hiszpańska zawodniczka Cristina Gutiérrez to obiecujący talent. Cristina przeszła do historii w Rajdzie Dakar 2017, stając się pierwszą Hiszpanką, która ukończyła wyścig w kategorii samochodów, zajmując piąte miejsce wśród debiutantów. Cristina ukończyła Rajd Dakar, powszechnie uznawany za najtrudniejszy rajd na świecie, czterokrotnie i szybko dostosowała się do trudnych wymagań rajdowych. Ma wszystkie cechy wspaniałego kierowcy, wykazującego się odwagą i naturalnym talentem.

Sébastien Loeb jest jednym z najlepszych kierowców rajdowych wszechczasów i legendą świata sportów motorowych, z rekordowymi dziewięcioma mistrzostwami świata w rajdach. Jego 24-letnia kariera w sportach motorowych pozwoliła mu osiągnąć całkowitą dominację w rajdowym świecie.

Sébastien Loeb i Cristina Gutiérrez będą ścigać się w X44

Zawodniczka X44 Cristina Gutiérrez powiedziała:

Jestem naprawdę podekscytowana dołączeniem do X44. Nie tylko będę miała okazję uświadomić sobie jaki wpływ kryzys klimatyczny wywiera na środowisko, to dla mnie bardzo ważny temat, ale będę mogła pracować z dwoma moimi bohaterami. Sébastien Loeb jest najbardziej niesamowitym kierowcą rajdowym wszechczasów, więc bardzo się cieszę, że mogę z nim współpracować i mam nadzieję, że wiele się od niego nauczę. Jestem wielką fanką Formuły 1 i od lat oglądam wyścigi Lewisa, więc zaproszenie do jego zespołu to spełnienie marzeń. Niedawno jeździłam tym elektrycznym samochodem po raz pierwszy i było to tak wspaniałe doświadczenie, że nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co da radę pokazać podczas każdego wyścigu.

Sébastien Loeb i Cristina Gutiérrez będą ścigać się w X44

Przeczytaj też: Zawodniczki Extreme E testują elektryczną terenówkę

Założyciel X44 Lewis Hamilton podsumował:

Z radością witam Sébastiena i Cristinę w X44. Oboje są niesamowitymi kierowcami i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co pokażą w każdym wyścigu. Cristina to wschodzący talent, który ma przed sobą wspaniałą przyszłość, a Sébastien jest kierowcą, którego podziwiam od tylu lat, więc jestem bardzo dumny i podekscytowany, że mam ich na pokładzie.

Sébastien, Cristina i ich koledzy-zawodnicy Extreme E będą ścigać się pojazdami elektrycznymi w pięciu odległych lokalizacjach, które są już poważnie zagrożone zmianami klimatycznymi, w tym topnieniem pokrywy lodowej, wylesianiem czy podnoszeniem się poziomu mórz. Seria wyścigów terenowych samochodów elektrycznych Extreme E ma na celu zwiększenie świadomości zmian klimatycznych pośród kibiców motorsportu, polityków i władz lokalnych.

Przeczytaj też: Extreme E – jedyna na świecie seria wyścigów elektrycznych aut off-road’owych, chce stać się najbardziej ekologiczną serią wyścigową na świecie

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne – nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami, także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil: http://panieonline.pl/monia89

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze