Karolina Chojnacka

Coraz większa konkurencja na rynku carsharingu w stolicy. Traficar wraca do Warszawy!

Traficar wraca, bo się stęsknił. Wraca z flotą osobową. I wreszcie wraca, żeby mieszkańcy Warszawy mogli przetestować nowy cennik kilometrowy.

Konrad Karpiński, dyrektor Traficara, wyznaje:

To dobra wiadomość dla warszawiaków! A ja cieszę się, że wreszcie zobaczą, jak to jest, korzystać z auta na minuty, a płacić za kilometry. Nasz cennik gwarantuje nie tylko przewidywalność kosztów, ale pozwala też przestać się spieszyć.

O co chodzi z cennikiem kilometrowym? Dzięki niemu kierowcy Traficara mają dobrze znosić korki – nie spieszyć się, żeby zapłacić mniej, na żółtych światłach zwalniać – nie naciskać gazu, dbając o bezpieczeństwo na drogach i czuć się bezpiecznie finansowo – nie martwiąc się o koszty.

Traficar wraca do Warszawy

Przeczytaj też: Nowa moda – carsharing

Co zyskują klienci wraz z powrotem Traficar do Warszawy?

  • 0,00 zł/min jazdy – gdy sygnalizacja świetlna zmienia się z zielonej na żółtą, nie muszą się spieszyć
  • 1,50 zł/km jazdy – mogą oszacować cenę swojej podróży i nie stresować się staniem w korkach, bo w Traficarze koszt każdego kilometra jest taki sam
  • 49 zł/24h lub dłużej – mają możliwość skorzystać z opcji wynajmu dobowego lub dłuższego i załatwić swoje sprawy w mieście albo wybrać się na wycieczkę za miasto, płacąc za to rozsądną cenę
  • 0 zł, czyli brak wkładu własnego w szkodę – nie muszą przejmować się kosztem przebitej opony, ani obawiać, że zapłacą za szkodę kogoś, kto korzystał z samochodu przed nimi.

Dodatkowo każda osoba, która wynajmie traficara w Warszawie, otrzyma od firmy 50 zł na start:

Chcemy, żeby starym klientom miło wsiadało się po raz kolejny do naszych samochodów, a nowym dajemy możliwość przetestowania jazdy carsharingiem Traficar całkiem za darmo. 

Traficar wraca do Warszawy

Na dobry początek w Warszawie pojawi się 400 traficarów. Firma wraca z samochodami kompaktowymi i osobowymi (Megane i Clio):

Wielkość strefy zaznaczona jest na mapie w aplikacji, stopniowo będziemy ją poszerzać.

Przeczytaj też: innogy go! wspiera studentów w dojeździe na uczelnie…

Wraz z powrotem Traficar do Warszawy zwiększa się konkurencja na rynku carsharingu w stolicy. Warszawiacy mogą wybierać jeszcze między ofertami innogy go!, Panek CarSharing oraz 4Mobility. Nie ma więc wątpliwości, że każdy mieszkaniec stolicy znajdzie coś dla siebie. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze