Co można zrobić z BMW Serii 3?

Można mówić, że rosyjska motoryzacja nie ma w sobie zbyt dużo polotu, ale ta firma Bilenkin Classic Cars wzbiła się na wyżyny kreatywności. Oto przykład, jak można przerobić BMW Serii 3 E92. Czegoś takiego jeszcze nie było...

Firma Bilenkin Classic Cars pochodzi z Rosji i jeszcze nie zdążyła zdobyć światowego uznania, ale dzięki projektowi Vintage z pewnością usłyszy o niej sporo fanów motoryzacji. Najnowszy pomysł tej firmy powstał w oparciu o BMW serii 3 w typoszeregu E92, które zmieniło się nie do poznania. 

Samochód o nadwoziu coupe nawiązuje nieco swoim stylem do krążowników szos z najlepszego okresu komunizmu. Naprawdę ciężko znaleźć w jego wyglądzie elementy wspólne z BMW. Szybciej zauważymy tutaj inspirację modelem Wołga. Całość prezentuje się naprawdę nieźle.

Dużo większy szok przeżyjemy, gdy zobaczymy zdjęcia wnętrza. Środek został obszyty tapicerką w specyficzne wzorki. Znajdziemy tutaj elementy skórzane, drewniane wstawki oraz sporą ilość kolorowych plastików.

Projekt rosyjskiej firmy został zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Dubaju. Specjaliści od tuningu nie zdradzają jednak, co kryje się pod maską tej maszyny. Zamiast tego zwracają uwagę na „styl i elegancję”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze