Co można znaleźć w lesie? Na przykład Forda Mustanga załadowanego na lawetę

Zwykle idąc do lasu, szukamy wypoczynku i rekreacji. Ostatnio coraz częściej pojawiają się informacje, zgodnie z którymi, do lasu można także iść w poszukiwaniu… samochodu.

Zwykle są to jednak samochody, których lepiej sobie nie przywłaszczać. Między innymi dlatego, że zwykle zrobił to już ktoś inny. Złodzieje często zostawiają kradzione pojazdy na odludziu, aby sprawdzić, czy policja szybko je namierzy.

Porzucone Audi stało w środku lasu. Bez opon i z włączonym silnikiem. Jak do tego doszło?

Tym razem tak było. Jak podaje lubińska policja „w ramach akcji operacyjnej”, tamtejsi funkcjonariusze odnaleźli ukrytego w lesie Mercedesa Sprintera typu laweta i załadowanego na niego Forda Mustanga. Oba pojazdy były niedawno skradzione na terenie Niemiec.

Na Mercedesie założone były polskie tablice rejestracyjne, które w policyjnych systemach figurowały jako ukradzione pod koniec marca.. W kabinie mundurowi znaleźli tablice rejestracyjne tego samochodu, schowane za fotelem kierowcy. 

Ukradł auto, wjechał nim do lasu i poszedł spać. Obudzili go policjanci

Pojazdy o wartości około 150 tysięcy złotych trafiły na policyjny parking i  zostaną zwrócone prawowitym właścicielom. Okoliczności tej sprawy są w dalszym ciągu analizowane. Funkcjonariusze pracują obecnie nad zatrzymaniem osób mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze