Clarkson zostanie pozwany. Zapłaci za swoje zachowanie?

Clarkson zostanie pozwany. Zapłaci za swoje zachowanie?

16 listopada 2015
Wygląda na to, że Jeremy Clarkson zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za swoje zachowanie i na zmianie pracodawcy się nie skończy. Pozew o odszkodowanie złożył były producent Top Gear, Oisin Tymon.
Loading module...

Cała afera rozpoczęła się kilka miesięcy temu, gdy niezadowolony Jeremy Clarkson wyzwał producenta programu telewizyjnego Top Gear, a następnie uderzył go w twarz. Jeremy Clarkson został zawieszony, a w efekcie wyrzucony z Top Gear. W międzyczasie Oisin Tymon poinformował, że wybaczył Clarksonowi, ale wygląda na to, że zmienił zdanie. 

Producent, który nadal jest zatrudniony w stacji BBC postanowił pozwać nie tylko Clarksona, ale także swoją firmę. Domaga się ponad 100 tys. funtów odszkodowania. Udowodnienie winy byłemu już gwiazdorowi Top Gear nie powinno być trudne. Jeremy Clarkson jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, a także porywczego charakteru. 

Jeżeli producent udowodni, że stacja BBC wiedziała o zachowaniu swojego gwiazdora i tolerowała je, z uzyskaniem odszkodowania nie powinno być problemu. Sprawa powinna trafić na wokandę na początku przyszłego roku. Będziemy informować na bieżąco o jej postępach.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!