Clarkson z ekipą podpisał nową, bajeczną umowę!

W końcu zakończyła się saga na temat Clarksona, Hammonda i Maya. Trójka znana dotychczas z Top Gear podpisała lukratywny kontrakt z firmą Amazon.

Po tygodniach spekulacji, które co rusz donosiły zagraniczne media, w końcu wyjaśniło się, gdzie wyląduje była ekipa z Top Gear. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali kilka dni temu kontrakt z firmą Amazon na produkcję motoryzacyjnego show.

W ciągu trzech lat wyprodukują oni 36 epizodów programu, a łączna kwota kontraktu, który ich obejmuje to bajeczne 250 milionów dolarów. Co można za to kupić, nawet nie liczymy. 

Wiadomo tylko, że rocznie powstanie dwanaście epizodów, czyli więcej niż zamierza produkować BBC z nową ekipą. Nowy program nie ma jeszcze nazwy, ale nad projektem będzie czuwał poprzedni producent – Andy Wilman. Prawdopodobnie pojawi się także zamaskowany kierowca wyścigowy, w podobnym klimacie jak Stig.

Na pierwsze odcinki przyjdzie nam jeszcze poczekać do przyszłego roku. Program będzie emitowany na kanale Amazon Prime, zatem dostęp do niego będzie ogólnoświatowy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze