Ciężarówka wyprzedziła traktor. To rozsierdziło szeryfa w Audi

Są na drogach kierowcy, dla których nie ma większej świętości, niż to że jadą lewym pasem. Nikt nie ma prawa, pod żadnym pozorem, wjechać przed nich. Nikt.

Nie wiedział o tym kierowca samochodu ciężarowego, który zjechał na lewy pas. Wyprzedzał przez pięć minut tira? Jechał tak kilka kilometrów, żeby przygotować się do manewru skrętu w lewo (serio, są tacy kierowcy, którzy lubią być na właściwym pasie na długo przed manewrem)? Może zjechał na lewo, ponieważ chciał złośliwie zablokować kierowcę w Audi?

Na szeryfa wylała się fala hejtu, więc nagrał film o tym, że nie jest szeryfem. Sprawdzamy!

Żadne z powyższych. Kierowca z kamerą wjechał na lewy pas, ponieważ chciał wyprzedzić traktor. Natychmiast po wykonanym manewrze, wrócił na prawy pas. Ale było już za późno. Kilka sekund później pojawiło się przed nim Audi A6, którego kierowca hamował tuż przed nim i zajeżdżał mu drogę. Robił tak przez minutę! To cud, że nie doszło do kolizji.

Szeryf tak bardzo chlubi się swoją głupotą, że aż zrobił o niej Tik Toka

Ta niebezpieczna gra zakończyła się, kiedy kierowca ciężarówki rozsądnie zatrzymał się i pozwolił odjechać agresywnemu kierowcy. Szkoda jedynie, że miejsce zatrzymania było nierozsądne. Kilka metrów wcześniej miał szerokie pobocze. Miał też zjazd na drogę lokalną. Kilkanaście metrów dalej znajdował się kolejny zjazd. Niestety autor nagrania zatrzymał się w miejscu, w którym połowa pojazdu pozostała na prawym pasie. A na drogach nie brakuje kierowców, którzy potrafią nie zauważyć stojącej na części pasa ciężarówki i wpakować się prosto w nią.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Audi i wszystko jasne. Buractwo, kacapstwo i skurwysyństwo. Taka marka.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

audi stało się również marką idiotów za kierownicą

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

dlaczego nie widać numeru rejestracyjnego?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Audi rozsierdził sam fakt wyprzedzania traktora przez tira czy to ze tir zajechał mu drogę ?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze