Chevrolet Captiva i Marta Krupa

Choć oficjalnie nie została jeszcze ambasadorką marki w Polsce, producent samochodów marki Chevrolet zdaje się szczycić faktem, że Marta Krupa na czas pobytu w Polsce wybrała Chevroleta Captiva.

Marta Krupa i jej Captiva
fot. Chevrolet

Chevrolet to jedna z najbardziej lubianych marek samochodów w Stanach Zjednoczonych, czy dlatego też Marta zdecydowała się poruszać w Polsce Captivą?

Jak sama twierdzi, perłowo biała Captiva w wersji wyposażenia LT z benzynowym silnikiem 2.4 l i automatyczną skrzynią biegów w pełni spełnia jej oczekiwania:

– Cieszę się, że mogę jeździć ładnym, dużym i wygodnym samochodem. Bez problemu zabieram ze sobą znajomych albo mojego partnera z 'Tańca z Gwiazdami' – powiedziała Marta.

Dumny z tego faktu producent podkreśla, że młodsza siostra Joanny Krupy doskonale wpisuje się w filozofię marki, wyrażonej hasłem „Make it happen” – polegającej na wykorzystywaniu nadarzających się szans i możliwości. Wkońcu Marta, która swoją karierę zaczynała jako modelka obecnie realizuje swoje marzenia dotyczące kariery piosenkarki i nagrywa swoją pierwszą płytę. Marta weźmie także udział w projekcie „Poland… Why Not?”, który ma na celu zaprezentowanie polskiej muzyki światu. Czy Marta będzie mogła liczyć na wsparcie Chevroleta, to już niedługo się okaże, póki co powlaczy o Kryształową Kulę w programie ” Taniec z gwiazdami”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze