Paula Lazarek

Chcesz zostać kierowcą wyścigowym? Sprawdź swoje umiejętności w wirtualnej strefie Mercedesa!

Miłośnicy symulacji wyścigów mogą wcielić się strefie wirtualnej w rolę kierowcy wyścigowego i porównać swoje wyniki z innymi.

Zawody Mercedes-Benz HOT LAP (najszybsze okrążenie) odbywają się już od 4 tygodni i cieszą się dużą popularnością. Jak dotąd co tydzień brało w nich udział około 30 osób.

Wszyscy są zgodni – to świetna zabawa! Uczestnicy mogą wcielić się tu w rolę kierowcy wyścigowego i przetestować swoje możliwości na różnych torach (m.in. Monza, Silverstone) w grze Assetto Corsa. To gratka dla wszystkich miłośników ścigania się, a także unikalna okazja, by „przejechać się” na profesjonalnym stanowisku simracingu.

Co tydzień najlepsza trójka zostaje obdarowana akcesoriami firmowanymi przez Mercedes-Benz oraz voucherami do strefy gamingowej, a osoba, która podczas najbliższych tygodni zostanie 4-krotnie sklasyfikowana na 1. miejscu w rywalizacji HOT LAP, otrzyma męski zegarek Mercedes-Benz Motorsports.

Do dyspozycji jest m.in. 30 profesjonalnych stanowisk komputerowych z dostępem do szerokopasmowego łącza internetowego. Lokal mieści się przy ul. Zajęczej 4 w Warszawie.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze