Chcesz pojeździć superautem? Jeszcze Ci za to zapłacą!

Pewna firma z Wielkiej Brytanii wymyśliła niezły sposób na prosty i przyjemny zarobek.

Lamborghini Sesto Elemento
fot. Lamborghini

Biznesmeni i gwiazdy często nie mają czasu, by zadbać o swoje samochody. Brytyjska firma RepairACar szuka jednego szczęśliwca, któremu przypadnie odbieranie aut od właścicieli i zawożenie ich do serwisów na terenie całej Europy.

Wymagania są wysokie. Przyszły pracownik musi mieć minimum dziesięcioletnie doświadczenie w użytkowaniu egzotycznych supersamochodów, płynnie posługiwać się trzema, a najlepiej czterema językami i być dostępnym 24 godziny na dobę w razie pilnego wyjazdu. Powinien mieć też spore doświadczenie w kontaktach z klientami, jako że właściciele motoryzacyjnych piękności mogą mieć specyficzne wymagania. Nagrodą za to są darmowe podróże po całym kontynencie, możliwość poznania najbardziej ekskluzywnych samochodów świata i całkiem niezła pensja w wysokości pięćdziesięciu tysięcy funtów rocznie.

Przy takich wymaganiach osoba z pewnością mogłaby zarobić więcej na wygodnym, stacjonarnym stanowisku. Jednak wyjątkowy charakter tego miejsca pracy kusi chętnych nowych wrażeń i pomimo wysoko ustawionej poprzeczki, właściciele firmy nie będą narzekać na brak zainteresowania posadą.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze