Daria Mikólska

CFMoto 450SR – sportowiec z Chin bez kompleksów. Wyciekły zdjęcia i szczegóły

CFMoto 450SR to nowy sportowiec z Chin, który może cieszyć się dużą popularnością w Europie. Właśnie wyciekły pierwsze zdjęcia i informacje.

Na kilka dni przed premierą wyciekły informacje na temat nowego, chińskiego motocykla sportowego – CFMoto 450SR. To jeden z najładniejszych motocykli w historii chińskiej motoryzacji. Może stawać śmiało w szranki z europejskimi i japońskimi maszynami.

Chińska firma CFMoto ostrzy pazury na europejski rynek. Pod koniec ubiegłego roku zaprezentowała odważny koncept sportowego motocykla SR-C21. Maszyna wyglądała bardzo nowocześnie i stylowo. Daleko jej było od siermiężnej, azjatyckiej stylistyki sprzed dekad. Lada moment pojawi się wersja produkcyjna, a w międzyczasie wyciekły pierwsze zdjęcia.

Motocykl w wersji produkcyjnej zachował światła do jazdy dziennej w oryginalnym kształcie, a także skrzydła po bokach owiewki, które raczej spełniają funkcję stylistyczną. Każdy szczegół tego motocykla wskazuje, że mamy do czynienia z prawdziwą, sportową maszyną.

Znane są pierwsze szczegóły dotyczące specyfikacji. CFMoto 450SR jest napędzany 2-cylindrowym silnikiem o pojemności 440 cm3. Prawdopodobna moc jednostki to około 50 KM.

CFMoto 450SR

Można się spodziewać, że na Starym Kontynencie będzie dostosowany do normy Euro 5 oraz limitów kategorii A2, która w tym przypadku ogranicza moc do 47,6 KM.

Motocykl będzie ładną i ciekawą alternatywą dla produktów droższych i bardziej producentów. W porównaniu z konceptem nie zaadaptowano w nim zawieszenia Ohlins ani podwójnych tarcz hamulcowych z zaciskami Brembo.

W ramach oszczędności zainstalowano prostszy widelec oraz pojedynczą tarczę na przednim kole. U konkurentów w tej klasie można znaleźć podobne rozwiązania, więc to nic nadzwyczajnego. Liderem w tym segmencie pod kątem rozwiązań jest Honda CBR500R, ale jest dużo droższa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze