Byłyśmy na prezentacji Mitsubishi L200 i ASX na mobilnym torze off-roadowym

07 listopada 2019
10
1
26 września w In1Place w Warszawie odbyła się prezentacja dwóch nowych modeli samochodów Mitsubishi – ASX oraz L200. I choć podczas tej premiery mogliśmy odbyć jedynie krótką przejażdżkę nowym SUV-em Mitsubishi, to było na co popatrzeć, bo teren na warszawskiej Woli na potrzeby prezentacji możliwości nowego L200 zmienił się w mobilny tor off-road’owy.

Podziwiałyśmy jak nowa odsłona znanego modelu pick-up radzi sobie z pokonaniem trawersu, równoważni i mostka – to ostatnie robiło na nas największe wrażenie! Jeśli ten samochód radzi sobie tak sprawnie ze wszystkimi przeszkodami, to wróżę mu świetlaną przyszłość.:)

Po części widowiskowej przyszła pora na konferencję, która była prowadzona równocześnie przez dwójkę znanych aktorów i ambasadorów marki Mitsubishi – Annę Cieślak i Bartłomieja Topę.

Gości wydarzenia powitał prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors Yasuyuki Oyama, a następnie przedstawiono merytoryczne opisy dwóch nowych modeli. Konferencję wyróżniało jednak to, że jej uczestnicy mogli słyszeć wszelkie dźwięki połączone z nowymi modelami Mitsubishi - otwieranie auta, stukanie palcami o poszczególne elementy nowych modeli, dźwięki kierownicy, kierunkowskazów, zamykania schowka – materiał został nagrany w technice ASMR.

Mrowienia w karku co prawda nie odczułam na skutek tych dźwięków, ale chęć wypróbowania nowego ASX podczas testu długodystansowego już tak… ale o tym wkrótce..;)

Komentarze

Paullla
07 listopada 2019 11:08
ASX jest świetny - czekam na testową relację