Buty na miarę kierowcy

Dwie słynne brytyjskie marki Aston Martin i John Lobb łączą siły, by wspólnie zaoferować kierowcom projekt Winner Sport - niezwykle lekkie buty do jazdy o aerodynamicznej linii.

Do wyboru, do koloru
fot. motorward.com

Projekt jest efektem współpracy Marka Reichmana, kierownika projektowego Astona Martina, i Andresa Hernandeza, dyrektora kreatywnego John Lobb.

Wywoławczą formą Winner Sport jest model John Lobb 8695. But został wykonany z niewyprawionej skóry cielęcej i wykończony skórą owczą. Wyściółka wokół kostki jest miękka i komfortowa. W odróżnieniu od bardziej formalnych modeli John Lobb, buty Winner Sport mają bardziej opływową i sportową linię, a ich podeszwy są specjalnie wyprofilowane z myślą o jeździe samochodem.

Buty będą dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej: grafitowej szarości, kilku odcieniach bieli, piaskowej – te modele będą wyposażone w białą podeszwę. Natomiast czarne, czekoladowe i zielone wyróżniają się podeszwą czerwoną. Odpowiednio białe i czerwone będą również sznurówki.

Buty zostaną zaprezentowane publiczności podczas otwarcia sklepu Astona Martina W-One Store na London’s Park Lane i sklepu John Lobb na Jermyn Street w Londynie jeszcze w marcu. Zgodnie z planem w maju mają trafić na rynek i będą dostępne w wybranych butikach obu marek na całym świecie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze