Osobówka wbiła się w ciężarówkę, a jej kierowca pojechał dalej

Osobówka wbiła się w ciężarówkę, a jej kierowca pojechał dalej

27 lipca 2020
1
5
Bliskie spotkanie samochodu osobowego z ciężarowym, często oznacza dla tego drugiego kosmetyczne, albo wręcz zerowe uszkodzenia. Czy to znaczy, że kierowca ciężarówki może w ogóle nie poczuć takiego zdarzenia? Ten najwyraźniej nie zwrócił na nie uwagi.

Ciężarówka zatrzymała się, ponieważ samochód przed nią skręcał w lewo. Kierowca Opla zauważył to zbyt późno i chociaż hamował awaryjnie i chciał zjechać na bok, nie udało mu się uniknąć zderzenia.

Szeryf tak bardzo chlubi się swoją głupotą, że aż zrobił o niej Tik Toka

Pech chciał, że jego samochód wbił się w ciężarówkę i zaczepił o nią na tyle silnie, że zaczęła go za sobą ciągnąć. Dobrze czytacie - chociaż uderzenie było na tyle mocne, żeby „złączyć” oba pojazdy, kierowca ciężarowego nie zauważył tego i odjechał. Dopiero po chwili zrozumiał dlaczego auto z kamerą na niego trąbi i zerknął w prawe lusterko.

Passat wzbił się w powietrze i dachował po uderzeniu przez tira

Nie wiemy w jakim stanie był kierowca Opla po uderzeniu. Dziwne, że nie próbował zahamować. Mocne wciśnięcie środkowego pedału powinno wystarczyć, żeby wyrwać się z tej niecodziennej sytuacji.

Komentarze

Gucio
27 lipca 2020 18:00
Ten filmik powinni obejrzec ci którzy szeryfują na autostradach wychamowując ciężarówki jak mało mają do powiedzenia z masa zestawu może jeden z drugim baran się zastanowi czy warto
Adam > Gucio
28 lipca 2020 07:39
Naczepa jest najmocniejsza
Koles mógł poczuć bujniecie albo nic.
A ciagniecie 1.5t auta to tego raczej nie poczuł
Maciej M > Adam
28 lipca 2020 08:05
Jestem kierowcą ciężarówki.Stałem na kaautostradzie w korku jako ostatni i też wbiła mi się osobówka.Miałem załadowane 24tony i też nic nie poczułem,zobaczyłem kłęby pary i dymu itrąbiące samochody.Kierujący osobówką jak przyznał w szpitalu zasnął za kierownicą
Jasio
29 lipca 2020 04:08
Jakiś nie widzę świateł hamowania w osobówce. Chyba miał nadzieję, że Tak do domu dojedzie.
Leon
29 lipca 2020 06:12
Rozwala mnie polskie nazewnictwo.
Jeżeli ktoś używa takiego nazewnictwa to powinien napisać
(OSOBÓWKA WBIŁA SIĘ W TIRÓWKE).
Samochód osobowy lub samochód mało litrarzowy.