Karolina Chojnacka

Bugatti na każdą… stopę! „UYN for BUGATTI” składa hołd wyścigowemu dziedzictwu firmy z Molsheim

Od 112 lat Bugatti tworzy arcydzieła motoryzacyjne, które ucieleśniają najnowocześniejszą inżynierię, design i kunszt. Supersportowe samochody Bugatti są synonimem niezrównanych osiągów i absolutnego luksusu. Teraz będą one dostępne na każdą... stopę!

Bugatti ogłosiło właśnie rozpoczęcie współpracy z UYN (Unleash Your Nature), marką opracowującą i produkującą jedne z najlepszych na świecie ubrań sportowych high-tech. Razem stworzą „UYN for BUGATTI”, kolekcję zaprojektowaną tak, by wyznaczać nowe standardy wydajności w odzieży i obuwiu.

Kolekcja „UYN for BUGATTI”
Kolekcja „UYN for BUGATTI”, fot. materiały prasowe / Bugatti

Idealne połączenie wydajności i komfortu

Kolekcja „UYN for BUGATTI” początkowo obejmie jedenaście części garderoby, w tym kurtki i koszulki, oraz dwa modele butów. Każdy produkt będzie wynikiem ścisłej współpracy pomiędzy Bugatti i AREAS (Akademia Badań i Inżynierii Odzieży i Sportu), wysoce zaawansowanych badań i testów w centrum UYN. Partnerstwo ma doprowadzić do niespotykanych dotąd kombinacji materiałów – wybranych ze względu na ich oddychalność, szybkość schnięcia, miękkość i elastyczność, a także opracowania ergonomicznych kształtów.

Opatentowana technologia, funkcjonalny design i kultowe detale

Kultowa linia Bugatti jest kluczowym źródłem inspiracji, którą UYN ponownie zinterpretował w kurtkach i koszulach. Unikalna konstrukcja ramion w kształcie litery C, która podąża za profilem łopatki, gwarantuje pełną swobodę ruchów. W butach wykonanych z dzianiny 3D bez szwów linia C została zintegrowana z górną połową, stając się świetnym systemem wentylacji. Kolekcja „UYN for BUGATTI” składa hołd wyścigowemu dziedzictwu firmy z Molsheim.

Kolekcja „UYN for BUGATTI”
Kolekcja „UYN for BUGATTI”, fot. materiały prasowe / Bugatti

Kolekcja „UYN for BUGATTI” zostanie oficjalnie zaprezentowana jesienią i będzie dostępna online oraz w wybranych sklepach.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze