Broszka od Ferrari za 80 tysięcy złotych!

Co zrobić, jeśli ma się wolnych 80 000 złotych? Można na przykład wyremontować mieszkanie, kupić nowy samochód lub... odwiedzić sklep Ferrari, gdzie na Panie czeka małe arcydzieło.

Włoska marka wypuściła właśnie unikatową broszkę, która kosztuje ponad 80 000 złotych. Jest to niepowtarzalne dzieło stworzone przez jednych z najlepszych rzemieślników sztuki jubilerskiej.
fot. Ferrari

Biżuterię tę stworzyli własnoręcznie jubilerzy z firmy Damiani. Została wykonana z 18-karatowego, białego złota. Cacko mierzy 7,6 centymetrów wysokości oraz 5,2 centymetra szerokości. Broszkę ozdobiono 442 diamentami o masie 5,5 karatów.

Broszka przedstawia logo marki – wierzgającego konia zdobiącego zwykle maskę tych luksusowych samochodów lub inne elementy karoserii aut z Maranello. Tym razem biżuteria jest dowodem na to, że marka Ferrari potrafi wyprodukować równie ekskluzywne jak samochody akcesoria, od zegarków po biżuterię (sklep Ferrari oferuje także kolekcję ubiorów, galanterię skórzaną, przedmioty do samochodu, uprawiania golfa, czy na rejs jachtem). 

Na to niewielkie preciozo musimy czekać jedynie 4 miesiące, lecz w zamian dostaniemy pewność, że na świecie będą istniały jeszcze tylko dwa takie same egzemplarze.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze