Brooklyn Beckham dostał od ojca wyjątkowy prezent ślubny. To klasyk w nowoczesnym wydaniu

W minioną sobotę Brooklyn, najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, ożenił się z amerykańską aktorką Nicolą Peltz. Z okazji ślubu były piłkarz wręczył synowi wyjątkowy prezent.

W minioną sobotę Brooklyn, najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, ożenił się z amerykańską aktorką Nicolą Peltz, córką miliardera Nelsona Peltza i byłej modelki Claudii Heffner.

W posiadłości rodziny Peltzów w Palm Beach na Florydzie – wycenianej na 103 mln dolarów – rozstawiono trzy ogromne namioty, które pomieściły 300 zaproszonych gości. Wśród nich byli między innymi siostry Serena i Venus Williams, Will Smith, Gigi Hadid, Gisele Buendchen, Tom Brady, Gordon Ramsay, Kim Jones, Eva Longoria, Mia Regan, Anita Ko, Marc Anthony, Rashida Jones czyMichael Bay.

Brooklyn Beckham dostał od ojca wyjątkowy prezent ślubny

David Backham podarował najstarszemu synowi wyjątkowy prezent ślubny – to zelektryfikowany przez firmę Lunaz Jaguar XK140 z 1954 roku.

Jaguar XK140 by Lunaz
Jaguar XK140 by Lunaz, fot. materiały prasowe / Jaguar

Jaguar XK140 z 1954 roku został w pełni odrestaurowany, zmodernizowany i zelektryfikowany w Silverstone w Anglii. Klasyk został wykonany specjalnie na zamówienie Davida Beckhama i jest efektem tysięcy godzin pracy 120-osobowego zespołu rzemieślników, projektantów i techników pojazdów elektrycznych firmy Lunaz.

W pełni odrestaurowane i upcyklingowane wnętrze auta jest utrzymane w jasnokremowym kolorze, co stanowi współczesny wyraz klasycznej estetyki samochodu. Nowoczesna technologia jest dyskretnie ukryta. Pokrętła i przełączniki wiernie odzwierciedlają oryginalny projekt Jaguara, ale z subtelnymi aktualizacjami, które dostarczają informacji między innymi o poziomie naładowania baterii.

Jaguar XK140 by Lunaz
Jaguar XK140 by Lunaz, fot. materiały prasowe / Jaguar

Eksperci z Lunaz ulepszyli także Kierowca skorzysta również z ulepszonych hamulce, zawieszenie i układ kierowniczy; czyniąc z ikony brytyjskiej motoryzacji samochód, którym można jeździć i którym można się cieszyć każdego dnia.

Jaguar XK140 by Lunaz
Jaguar XK140 by Lunaz, fot. materiały prasowe / Jaguar

David Beckham jest jednym z inwestorów w Lunaz. Od czasu, gdy były piłkarz ogłosił, że inwestuje w Lunaz, firma szybko się rozwinęła, zwiększając liczbę pracowników o 200% i wkrótce utworzy największy w Wielkiej Brytanii zakład regeneracji i elektryfikacji, sąsiadujący z jej obecną siedzibą w Silverstone.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze