Ewa Kania

Brawurowe wyprzedzanie, zakończone dachowaniem? Uwagę zwraca jeden szczegół

Młody kierowca miał za dużą prędkość i za małe umiejętności, co doprowadziło do wypadnięcia z drogi i dachowania? Przyczyna tego zdarzenia mogła być zupełnie inna.

Na nagraniu z samochodowej kamery widzimy auto, które zdawało się wyprzedzać inny pojazd, ale kierowca już stracił nad nim panowanie i próbując je odzyskać, zjechał do rowu, gdzie dachował. Nagle po przeciwnej stronie drogi, pojawia się koło.

Dwaj kierowcy lubią jeździć przy środku drogi. Jeden dachował, drugi uciekł i szuka go policja

Skąd się tam wzięło? Samochód który dachował nie uderzył w nic, szczególnie na tyle wcześnie, żeby jego koło mogło nagle pojawić się w tym miejscu. Ponadto na zdjęciu z miejsca zdarzenia widać, że środkowa część felgi została na swoim miejscu! Nie była to zatem kwestia niedokręconych śrub.

Dachował nową Suprą pod salonem Ferrari w Katowicach!

Wszystko wskazuje więc na to, że to urwane koło było bezpośrednią przyczyną zdarzenia. Lecz mogło ono odpaść podczas wyprzedzania, ponieważ widać wyraźnie samochód, który dachował, jechał szybciej od drugiego auta. Całe szczęście, że 21-letniemu kierującemu nic się nie stało. Został ukarany mandatem na 2500 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze