Bombowa Dania Ramirez w Audi A1 – film

Ekscytujący pościg w wykonaniu Justina Timberlake u boku Dani Ramirez jadących najnowszym maluchem koncernu z Ingolstadt - Audi A1 - oto drugi odcinek serialu "The next big thing".

Trailer serii oraz pierwszy odcinek filmu obejrzysz tutaj.

Był już spokojny dzień pracy przy kawiarnianym stoliku, rozmowa z szefem i nagle – strzały pistoletów, piękna dziewczyna i ucieczka z biura. Tak wyglądał pierwszy epizod „The next big thing” – mini serialu z Justinem Timberlakiem i Danią Ramirez, który promuje najnowszy model Audi – debiutujący we wrześniu w Polsce A1.

Tym razem jest równie gorąco, a nawet jeszcze cieplej. Oto pościg z udziałem czerwonego Audi A1. Wszystko podyktowane niezwykłą prezentacją możliwości samochodu: wchodzenie w zakręty, nagła zmiana toru jazdy, szybka jazda na wstecznym, gwałtowne przyspieszanie, zdają się być pestką. Do tego zestaw głośnomówiący i nawigacja. To wszystko w atmosferze pisku opon, uroczej kobiety na siedzeniu pasażera i wielu dziwnych wydarzeń, znanych z filmów sensacyjnych. Kim jest tajemniczy rozmówca? Dokąd zmierza John i Toni i czy nic nie stanie się głównemu bohaterowi ?

Obejrzyjcie drugi odcinek i znajdźcie odpowiedzi na te pytania, a potem z niecierpliwością czekajcie na kolejny wtorek.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze