Bobby-Car – niespodziewana premiera w Paryżu

Bobby-Car – niespodziewana premiera w Paryżu

04 października 2016
Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu wszyscy oczekiwali nowego supersamochodu z gwiazdą na masce, a tymczasem Mercedes zaskoczył wszystkich nową maszyna przeznaczoną dla najmłodszych adeptów czterech kółek.

Pojazd nazywa się Mercedes-AMG Bobby-Car i jest dostępny w dwóch wersjach: klasycznej srebrnej i żółtej, pokrytej lakierem o nazwie Solarbeam. 

Srebrny model bazuje na modelu AMG GT i posiada wiele szczegółów nawiązujących do pełnowymiarowej wersji. Jest wyposażony w kierownicę, czerwone siedzisko oraz szprychowe felgi zapewniające „niesamowitą przyczepność” oraz „sprawne manewrowanie”. Żółta wersja powstała na bazie modelu AMG GT S. Wyposażono ją w kierownicę ze spłaszczonym wieńcem, czarne koła i siedzisko, cyfrową deskę rozdzielczą oraz światła do jazdy dziennej LED.

Nowy Mercedes AMG GT Bobby-Car będzie dostępny już za kilka tygodni w salonach Mercedesa. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Do sprzedaży wejdzie jeszcze specjalna wersja nawiązująca do niemieckiej reprezentacji w piłce nożnej. Zyski ze sprzedaży trafią wtedy na fundacje charytatywne pomagające dzieciom. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ Mercedes wyprodukuje nie więcej jak tysiąc egzemplarzy.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!