BMW X5 M Competition i BMW X6 M Competition First Edition – limitowana edycja do 250 sztuk. Zobaczcie zdjęcia!

Wysoka moc, potężny napęd i ekstrawagancki wygląd - takie własnie są modele BMW X5 M Competition i BMW X6 M Competition w wersji First Edition. Modele z limitowanej edycji po 250 sztuk można zamawiać już teraz. Zobaczcie zdjęcia!

BMW X5 M Competition i nowego BMW X6 M Competition mają pod maską mocny, wysokoobrotowy silnik V8 z dwiema turbosprężarkami o mocy 625 KM i specjalny układ jezdny M oraz napęd na wszystkie koła M xDrive. 

Specjalny lakier BMW Individual w kolorze ciemnego mroźnego srebra dostępny wyłącznie w modelach edycji specjalnych w imponujący sposób podkreśla wygląd zewnętrzny. Matowy lakier niezależnie od kąta padania światła doskonale eksponuje mocne proporcje, klarowny język stylistyczny i typowe dla M detale nadwozia. 

BMW X5 M Competition i BMW X6 M Competition First Edition

Lakier oferowany jest w połączeniu z obręczami kół M ze stopów lekkich Star Spoke w kolorze niemetalizowanym Jet Black dostępnymi wyłącznie w modelach edycji specjalnych. Koła w rozmiarze 21 cali z przodu i 22 cali z tyłu są wyposażone w ogumienie mieszane.

BMW X5 M Competition i BMW X6 M Competition First Edition

W obu modelach Edition dyskretny wyścigowy akcent stanowi karbonowy spojler tylny M w nowym BMW X6 M Competition. Wyposażenie modelu First Edition obejmuje też karbonową osłonę silnika M.

BMW X5 M Competition i BMW X6 M Competition First Edition

Wstawki z czarnej Alcantary na bokach foteli oraz kontrastujący szwy w kolorze pomarańczowym Sakhir podkreślają kontury wielofunkcyjnych foteli M. Charakterystyczne kontrastujące szwy stanowią też indywidualne akcenty na boczkach drzwi i desce rozdzielczej. Odpowiednio do obitej skórą deski rozdzielczej również podsufitka BMW Individual z Alcantary utrzymana jest w kolorze granatu nocy.

W zależności od kraju mają one srebrny napis „First Edition 1/250” naniesiony bezpośrednio na karbonową listwę przed pokryciem lakierem bezbarwnym. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze