motocaina.pl logo

BMW wyprzedza na trzeciego. Puściły nerwy?

26 czerwca 2019
1
33
Karygodne zachowanie kierowcy BMW wydaje się nietypowe, kiedy ubierzemy je w kontekst całej sytuacji.

Samochód z kamerą zaczął wyprzedzać ciężarówki, kiedy nagle lewym poboczem wyprzedziło go BMW. Według autora nagrania nie wyjechał on pod koła już wyprzedzającemu autu i nie był to manewr obronny przed kolizją.

Zgodnie z jego relacją BMW podążało za nim w kolumnie. Jego kierowca musiał uznać, że tempo wyprzedzania jest niewystarczające i dlatego zdecydował się na zjechanie na pobocze. Później miał jeszcze wyprzedzać na pasie do skrętu w lewo oraz prawym poboczem.

Komentarze

Jmj
26 czerwca 2019 13:50
Jeśli wyprzedzasz tira z prędkością 95 km/h to i mi również puściły by nerwy...
Lukas
26 czerwca 2019 14:37
Zazdrości bmw i baran
daniel
26 czerwca 2019 15:41
zaczynasz wyprzedzac to czlowieku w lusterka patrz. z tego filmu wynika ze on juz byl na lewym pasie!
Obserwator > daniel
26 czerwca 2019 16:08
Czyli patrząc się na 3 sekundę filmu jechał na auto jadące z przeciwka
Arek > daniel
26 czerwca 2019 17:06
Zgadza sie to samo zauważyłem!
Mona
26 czerwca 2019 16:28
I przez takich debili giną niewinni ludzie! Zabrać prawko i samochód!
Fioletowy nos
26 czerwca 2019 17:32
Zajechałeś BMW drogę i jeszcze masz jakieś pretensje...? On przynajmniej wyprzedzał, bo ty się chyba czołgałeś albo tiptopki robiłeś... W każdym razie w twoim wykonaniu to nie było żadne wyprzedzanie - w takim wolnym tempie... Patrz lepiej w lusterka, bo BMW na pewno było przed tobą na lewym pasie, a ty zajechałeś mu drogę lamusie...
Fioletowy nos > Fioletowy nos
26 czerwca 2019 17:35
I On w przeciwieństwie do ciebie ma coś pod maską...
Ed > Fioletowy nos
28 czerwca 2019 19:18
Wyprzedzać można z dozwoloną prędkością czyli tutaj 90kmh
Fioletowy nos > Ed
28 czerwca 2019 20:23
Nie ośmieszaj się...
Buko > Ed
29 czerwca 2019 21:15
Buko > Fioletowy nos
29 czerwca 2019 21:15
A te BMW to tak popierdalalo że absolutne nie ma winy
ZZR1400 '18 > Fioletowy nos
04 lipca 2019 13:54
Fioletowy nos jak widać z ciebie to taka kolejna typowa internetowa c*pka. Tępota do potęgi.
Kierowca
26 czerwca 2019 18:28
Tez liczylem czas i wychodzi ze bmw musialo jechac duzo szybciej niz auto z kamera i patrzac na ruch jego po poboczu wyglada ze w najlepszym razie zaczal on manewr wczesniej wiec powinienes odczekac az cie wyprzedzi. Widac nie zawsze bus jest szybszy. Tu akurat zachowanie bmw bylo zasadne. Uniknal bowiem udetzenia w tyl auta ktore ewidentnie zaczelo manewr po kierowcy z bmw.
marek
26 czerwca 2019 18:41
następny pederasta za kółkiem w bmw
Fioletowy nos > marek
28 czerwca 2019 20:24
Pederasta to ty deklu...
ZZR1400'18 > Fioletowy nos
16 lipca 2019 15:05
do Fioletowy nos kolejna ciota w bmw, jedzie jak na dzbana przystało, dno kompletne. Leczy kompleksy tym swoim rzęchem.
ZZR1400 '18 > marek
04 lipca 2019 13:55
Dokładnie.
GT
27 czerwca 2019 00:59
Kaszubskie barany w BMW ,bo im się śpieszy
GT
27 czerwca 2019 00:59
Kaszubskie barany w BMW ,bo im się śpieszy
hejho
27 czerwca 2019 09:10
BMW to stan umysłu.
Kamyk
27 czerwca 2019 11:07
Jak masz problem z nerwami to idź do lekarza a nie pokazuj ich innym.
Bartas
27 czerwca 2019 13:11
Zakazać kamer w autach!!!
Tomek
27 czerwca 2019 13:12
Kamerke dostał na dzień dziecka i od razu trzeba się pokazać
Krzysztof
27 czerwca 2019 21:54
BMW - bardzo mały współczynnik (iloraz) inteligencji
Fioletowy nos > Krzysztof
28 czerwca 2019 20:25
Dureń zazdrosny w skodzie...
m
28 czerwca 2019 00:07
ten gosciu chyba ma to juz wbite w mozg.. https://www.motocaina.pl/artykul/wyprzedzanie-na-trzeciego-w-wykonaniu-bmw-32636.html
Hrabia
29 czerwca 2019 16:14
I czym się tu chwalić chyba swoim chamski zachowaniem na drodze najpierw zajechał drogę kierowcy bmw który widać, że zaczął wyprzedzanie wcześniej jedzie znacznie szybciej niż kierowca który nagrywa a teraz się dziwi że wyprzedza na 3 a co miał Ci w tylek się w komponować
ZZR1400'18 > Hrabia
16 lipca 2019 15:07
Ten dzban w bmw jak na dzbana przystało leczył swoje kompleksy i łamał przepisy ruchu drogowego.
Policjant
29 czerwca 2019 22:26
Co za duren z ta kamera. Czlowieku przesiadz sie na rower. Durniu z nagrania wyraznie widac, zes zajechal droge bmw
trzeba pomyśleć
30 czerwca 2019 22:55
Czego tu zazdrościć? Jaki problem kupić sobie bmw dla normalnie pracującego człowieka? Mamy 2019 rok, a nie 1989! Można pracować zagranicą, wziąć kredyt, leasing... Jak komuś się marzy takie auto, to je ma i już! Baran to w tej beemce, bo ten ryzykowny manewr gówno mu dał- spotkali się z wyprzedzanym znowu parę minut później. Skakanie ja małpa z pasa na pas i wyprzedzanie jak samobójca NIC NIE PRZYSPIESZA! A często wręcz spowalnia, bo nie ma czasu wybrać sobie np. dogodnego pasa przed światłami. I ten "zamulający" nieraz pojedzie pierwszy, bo sobie na spokojnie fajniejszy pas wybrał. Jak mu brakuje adrenaliny i chce się pokazać, to niech sobie samolot akrobacyjny kupi! To faktycznie droga zabawka i nie dla każdego.
Użytkownik dróg
02 lipca 2019 10:33
Facet z kamerą zaczął wyprzedzać zaraz po tym jak minął biały samochód jadący z przeciwnego kierunku jazdy, nie mógł BMW zajechać drogi, bo by miała czołówkę...
ZZR1400 '18
04 lipca 2019 13:52
Takie sk***syny jak kierowca tego BMW nie powinni być traktowani jak istoty myślące. Za taki manewr powinna być dożywotnia utrata uprawnień. Dlaczego kierowcy puszek tej marki to w większości takie dzbany?
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje