Wyprzedzanie na trzeciego w wykonaniu BMW
Kiedy ktoś wyprzedza wolniej, niż ty byś chciał, pozostaje tylko pogodzić się z tym i czekać, aż zjedzie na prawy pas. Chyba, że jesteś tym kierowcą BMW.
Samochód z kamerą wyprzedza inne pojazdy i robi to całkiem sprawnie, ale i tak zbyt wolno według pewnego kierowcy BMW. Zjechał on na lewe pobocze i zaczął wyprzedzać na trzeciego.
Pod tym nagraniem pojawiły się komentarze, że przecież nie stworzył w ten sposób żadnego zagrożenia. Można z tym polemizować i dawać przykłady, że ktoś mógł iść poboczem lub coś mogło na nim leżeć, a było jeszcze na tyle ciemno, że kierujący BMW mógł tego nie zauważyć. Ale możemy chyba uciąć tego typu rozważania i zgodzić się z tym, że jest to rażące złamanie przepisów i takich rzeczy po prostu się nie robi.
Najnowsze
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
Mercedes-AMG E 53 wraca w nowej odsłonie – tym razem jako hybryda plug-in. Brzmi groźnie? Spokojnie. To jeden z tych przypadków, w których elektryfikacja wcale nie zabiera charakteru, a wręcz potrafi dodać temu samochodowi nowy wymiar. Sprawdziłam, jak E 53 Hybrid 4MATIC+ radzi sobie w codziennej jeździe, na trasie i wtedy, gdy chce się po […] -
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
-
Opony to za mało. Te 2 płyny w aucie decydują o bezpieczeństwie zimą. Sprawdź przed wyjazdem!
-
Niebezpieczne „mikołajki” pod maską: na 8 z 10 płynów do spryskiwaczy nie można polegać
-
Świąteczny prezent od Forda: hybrydowy van, który ratuje zwierzęta. Zobacz, jak działa „112 dla zwierząt
Zostaw komentarz: