Agnieszka Serafinowicz

BMW Motorrad Days 2023 – w tym roku 100-lecie marki

BMW Motorrad Days 2023 w tym roku będzie wyjątkowe. Organizatorzy uchylili rąbka tajemnicy, co przygotowali dla fanów motocykli z całego świata.

Spis treści

Od ponad 20 lat BMW Motorrad Days to jedno z najważniejszych wydarzeń w corocznym kalendarzu entuzjastów motocykli z całego świata. Tegoroczna 21. edycja poświęcona będzie przede wszystkim okrągłej, setnej rocznicy marki BMW Motorrad.

BMW Motorrad Days 2023 – co przygotowali organizatorzy?

Jedną z atrakcji zaplanowanych przez organizatorów ma być zwiedzanie fabryki BMW Motorrad w Spandau, jednej z berlińskich dzielnic. To właśnie Spandau było miejscem narodzin niemieckiej marki motocyklowej. Od rana do wieczora organizatorzy przewidują, że ponad 1000 gości będzie miało okazję zobaczyć z bliska fabrykę BMW Motorrad podczas wycieczki z przewodnikiem. Z Messe Berlin do fabryki w Spandau organizatorzy zapewnią bezpłatny transport wahadłowy.

BMW Motorrad Days

BMW Motorrad Days 2023 – będzie głośno

A to głównie za sprawą planowanego i zainicjowanego przez BMW Motorrad festiwalu Pure&Crafted. Muzyka, kultura motocyklowa i styl życia spotykają się w tętniącym życiem Kreuzbergu, w sercu miasta. Wyjątkowa mieszanka, która sprawia, że ​​ten mały, piękny festiwal jest tak niezwykły i wyjątkowy. Międzynarodowe występy muzyczne, spektakularne motocykle BMW Motorrad Heritage, znani twórcy i sklep wielobranżowy z szeroką gamą produktów sprawią, że serca motocyklowej społeczności powinni zabić szybciej.

BMW Motorrad Days

BMW Motorrad Days 2023 – kiedy impreza?

Tegoroczne dni BMW Motorrad odbędą się w dniach 7-9 lipca 2023 roku, zatem jest jeszcze trochę czasu by zapewnić sobie miejsce na tym wydarzeniu. Oczywiście jeżeli naprawdę kochacie motocykle. Dla entuzjastów BMW GS przygotowano nie tylko szlaki enduro i terenowe wycieczki z przewodnikiem po Brandenburgii. Zadbano również o lokum. Tereny MCC Schenkenhorst zostaną przekształcone w pole namiotowe na 500 namiotów i 30 miejsc postojowych dla kamperów. Od marca 2023 r. należy dokonać wstępnej rejestracji na stronie www.bmw-motorrad.com. Organizatorzy zapewnią żywność i napoje oraz oczywiście niezbędne zaplecze sanitarne.

To nie wszystko. Od 6 do 8 lipca na terenie MCC Schenkenhorst odbędą się również „Międzynarodowe kwalifikacje” BMW Motorrad International GS Trophy 2024 Namibia. Wszyscy kierowcy BMW GS, których kraj ojczysty nie oferuje krajowych kwalifikacji do BMW Motorrad International GS Trophy 2024, mogą wziąć udział w tym wydarzeniu. Najlepsze na koniec: wstęp na jubileuszową imprezę jest bezpłatny.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze