BMW M3 Touring wkrótce wyjedzie na drogi. To pierwsza taka wersja w historii

Najnowsze BMW M3 w wydaniu kombi jest już praktycznie gotowe. Niemiecki producent pochwalił fotografiami zakamuflowanych egzemplarzy w mediach społecznościowych.

W 2022 roku BMW obchodzi 50-lecie istnienia sportowej dywizji M. Z tej okazji na rynek trafi wiele wyjątkowych modeli, lecz dla wielu najciekawszym z nich wydaje się M3 Touring. Dlaczego? Ponieważ bawarski producent po raz pierwszy w historii postawił na wersję kombi.

Co ważne, nadwozie kombi nie będzie tu jedyną nowością. Zgodnie z przewidywaniami, w planach są też delikatne modyfikacje wyglądu, wyposażenia i multimediów. Debiut Touringa najprawdopodobniej nałoży się z faceliftingiem modelu.

Najnowsze BMW M3 w wydaniu kombi jest już praktycznie gotowe. Zakamuflowane egzemplarze są obecnie testowane na zamarzniętych jeziorach w Szwecji. Bawarski producent oficjalnie pochwalił się fotografiami w mediach społecznościowych.

BMW M3 Touring powinno zadebiutować w najbliższych miesiącach. Jeśli wierzyć zapowiedziom, auto zadebiutuje w najbliższych miesiącach.  Niestety konkretne daty wciąż pozostają tajemnicą.

Rok 2022 będzie rokiem debiutów BMW M

W 2022 roku BMW obchodzi 50-lecie istnienia sportowej dywizji M. Z tej okazji na rynek trafi wiele wyjątkowych modeli, Oprócz BMW M3 Touring, do salonów trafi też niezwykle mocne i ogromne BMW XM, czyli pierwsza hybryda plug-in w historii dywizji M. Można spodziewać się też modelu M4 CSL oraz nowego BMW M2.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze