Edyta Klim

Belstaff dla motocyklistek

Angielska marka Belstaff w swojej kolekcji odzieży uwzględnia także motocyklistów i motocyklistki. A specjalnie dla kobiet powstały klasyczne kurtki turystyczne.

Damską kurtkę turystyczną Belstaff trudno jest odróżnić od codziennej odzieży wierzchniej, jednak znacznie podnosi ona stopień ochrony podczas jazdy motocyklem. Świetnie sprawdzi się do codziennej jazdy po mieście, także na motocyklach klasycznych, typu scrambler, tracker, bobber itp.

Wierzchnia warstwa kurtki powstała z woskowanej bawełny (170 gram), a kolejna to wiatro- i wodoodporna membrana Miporex. Wewnątrz możemy liczyć na dodatkowe ocieplenie z wyściółką 150 gram, które można wypinać oraz ocieplenie rękawów.

Kurtka zapina się na zamek, zatrzaski i pasek, a pod pachami ma metalowe odpowietrzniki. Na zewnątrz są 4 kieszenie i dodatkowo do dyspozycji jest jedna kieszeń wewnętrzna. Regulacja jest możliwa w pasie, kołnierzu i mankietach.

Na łokciach i barkach znajdują się wyjmowane protektory D30 T5 EVO X Range, a na plecach D30 Viper Pro (spełniające europejskie normy bezpieczeństwa CE).

Model dostępny jest w kolorze czarnym oraz czerwonym „racing red” w cenie 575 funtów w sklepie http://www.belstaff.co.uk .

Ten model występuje także w wersji Trophy, nieco krótszej, ale za to wykonanej już z ręcznie woskowanej skóry (bydlęcej o grubości 1-1,1 mm). Występuje w jednym kolorze „antique black” i kosztuje 1075 funtów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze