„Baba za fajerą” – ozdób auto magnesem!

"Nie trąb kończę make-up", "duże auta są dla dużych dziewczynek", "nie! to nie jest auto mojego taty, brata, chłopaka, męża", czy "baba za fajerą" to tylko jedne z możliwości naklejek, lub magnesów na samochody. Jeśli chcesz, możesz nadać swojemu autu indywidualny styl i zmieniać go w zależności od nastroju i okazji.

W sklepach internetowych można już kupić naklejki i magnesy na samochód dedykowane kobietom, które nadadzą autu indywidualny charakter i efektownie ozdobią.

Oklejanie pojazdów jest już bardzo znane i często spotykane na polskich drogach: napisy, grafiki, hasła. To propozycja dla tych, którzy dokładnie wiedzą czego chcą i nie lubią zmian. Ale my, kobiety, lubimy zmiany i mamy mnóstwo okazji aby oznajmiać światu nasz światopogląd, zainteresowania, ślub, czy ciążę.

Dlatego też polecamy pomysłowe rozwiązanie – magnesy można przyczepiać i odczepiać wielokrotnie, w dowolne, metalowe miejsce na aucie, w zależności od humoru i okazji. Nie zostawiają śladów na karoserii, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, nie spadną nawet w czasie szybkiej jazdy. Świetnie sprawdzą się u tych kierowców, którzy chcieliby ozdobić swoje auto, ale boją się trwałych śladów na lakierze, lubią zmiany i chcą mieć wybór, kiedy ich samochód jest zabawnie lub okazjonalnie udekorowany, a kiedy nie. 

Oto kilka przykładów wzorów dostępnych zarówno w formie naklejek jak i magnesów w dwóch standardowych rozmiarach:

W kategorii „Dekoracje ślubne”  można znaleźć naklejki i magnesy na samochód w różnych stylach: eleganckim, romantycznym, zwariowanym… Serca, amorki, kwiaty w różnorodnych kolorach, napisy na szybę (np. młoda Para, imiona nowożeńców), maty na zderzak i bok samochodu informujące, że autem podróżują nowożeńcy i wreszcie zdjęcia Młodej Pary w formie magnesu. Takie dekoracje nie spłyną z niezapowiedzianym deszczem, są fajną dekoracją same w sobie, ale też mogą się komponować z tradycyjnymi akcentami kwiatowymi. Są również wzory na wieczór panieński!

fot. autodeco.pl

 

Specjalnie dla aktywnych przyszłych mam, dla których bezpieczeństwo na drodze liczy się podwójnie,  powstały wzory dedykowane kobietom bądź pasażerkom w ciąży. W kategorii „moda na ciążę” w sposób zabawny, ale jednoznaczny zwracają uwagę innych kierowców, by zachowali bezpieczną odległość od samochodu, w którym podróżuje przyszła mama.

A po szczęśliwym rozwiązaniu, dla wesołych rodziców są magnesy i naklejki  w stylu „Baby on board”, np. ze zdjęciem  i imieniem  pociechy.

… i projekty dedykowane wszystkim SuperMamom, aby inni kierowcy wiedzieli, z kim mają do czynienia i nie zajeżdżali im drogi na trasie dom-przedszkole-praca-zakupy.

Magnesy to też świetne rozwiązanie dla właścicielek firm. Wyspecjalizowane firmy mogą przygotować reklamę na magnesie na maskę, na boki i na zderzak, małą i dużą –  w zależności od tego, ile informacji o firmie potrzeba na niej zamieścić. Samochód jest przecież wizytówką firmy, ale to my decydujemy, kiedy jesteśmy w pracy! Jeśli podróżujemy w celach prywatnych i nie chcemy wozić reklamy – po prostu ją zdejmujemy i chowamy do bagażnika. A później znów przyklejamy.

fot. autodeco.pl

Magnesy to też idealny pomysł na prezent – można zamieścić na nich dowolny tekst, grafikę, zdjęcie… a więc np. życzenia urodzinowe dla ukochanej osoby, wyznanie miłości w Walentynki, śmieszny napis, imię nadane autu, motto, cytat… 

Dla tych, którzy chą mieć unikatowe projekty, można zawsze wykonać indywidualny wzór na zamówienie. 

Więcej szczegółów: www.autodeco.pl, info@autodeco.pl 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Gdzie można zamówić takie magnesy? Świetny pomysł

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

fajny pomysl! i kolory!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

fajny pomysl! i kolory!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze