Auto od… Chanel – film

Ten concept car jest po prostu piękny - nie może być inaczej, przecież jest sygnowany logiem Chanel. Biało-czarna stylizacja, opływowy kształ bryły nadwozia i ten nieuchwytny zwykle przez projektantów samochodów szyk... Auto zaprojektowała Koreanka.

Wygląda wręcz nieziemsko… tu w czarnej odmianie.
fot. cardesign.ru
Jinyoung Jo przy swoich rysunkach
fot. cardesign.ru

 

 

 

 

 

 

 

Wygląda tak innowacyjnie, że trudno odwrócić od niego wzrok.
fot. cardesign.ru

Chanel Fiole jest dziełem kobiety, a jakże – Jinyoung Jo – samochodowej designerki z Uniwersytetu w Hong-ik w Korei Południowej. Projekt – stworzony jako praca dyplomowa na ukończenie studiów – inspirowany jest z pewnością stylizacją ubiorów francuskiej marki – elegancją, prostotą, nienachalną, stonowaną kolorystyką.

Główny concept car powstał oczywiście w konwencjonalnych barwach Chanel, czyli bieli i czerni. Istotą prototypu była zbliżona do ideału aerodynamika nadwozia, co widać po niezwykle opływowej karoserii. Auto mieści dwoje pasażerów z przodu, którzy siedzą ramię w ramię oraz trzecią osobę zajmującą miesce nieco z tyłu, na środku auta. Chanel Fiole może występować także w czarnym, metaliczno-matowym lakierze, lecz wówczas kojarzy się bardziej z pojazdem Batmana.

Nie tylko Koreanki potrafią projektować samochody. My mamy swoją Marlenę Witek – więcej o niej czytaj tutaj.

 Źródło: cardesign.ru

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze