Audi A5 wysadzany kryształami Swarovskiego

Jak wiadomo nie od dziś, Rosjanie - zwłaszcza Ci bogaci - lubią się wyróżniać na drodze. Jeśli jadą Mercedesem to koniecznie tuningowanym przez przykładowo Brabusa, jeśli BMW to np. w wersji AC Schnitzer. Tylko co zrobić jeśli i to staje się nudne na ulicach? A możeby tak okleić auto drogimi kryształami?

fot. kadr z youtube
fot. Shampar.ru

Na drogach w Rosji pojawiło się nietypowe Audi, w środku przypominające zwykły model A5, lecz z zewnątrz, no cóż… olśniewa!

Swarovski Audi A5, bo tak brzmi nazwa tego modelu, został wystylizowany jak żaden inny samochód. Auto zostało oklejone w 450 000 kryształków Swarovskiego, a realizacja tego przedsięwzięcia zajęła 1440 godzin! Użytkownik tego modelu A5 wydał na ten ekstrawagancki wygląd ok. 215 000 dolarów. Tak ekscentryczne auto z pewnością będzie przyciągać uwagę na drogach całego świata, w szczególności w blasku słońca, czy mieniąc się w świetle reflektorów w nocy. W Moskwie, podczas wystawy tuningowanych samochodów (Moscow Tuning Show) przebił zainteresowaniem wszystkie prezentowane pojazdy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze