Karolina Chojnacka

ATS CORSA RR Turbo SERIE CARBONIO – supersamochód w super niskiej cenie. Wszystkie egzemplarze już się wyprzedały!

W ubiegłym roku firmie ATS CORSA udało się stworzyć unikalny projekt z RR Turbo CLUB SPORT, osiągając optymalną równowagę między niskimi kosztami a wysoką wydajnością. Teraz podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, zachowując tę samą wyróżniającą jakość produkcji i prezentując na rynku nową wersję modelu: SERIE CARBONIO.

ATS CORSA dąży do przełamania obecnych standardów rynkowych, oferując tę ​​niezwykle szybką, mocną i lekką „fuoriserie” za jedyne 164 tysięcy euro. Powiedzieć, że jest to cena okazyjna, to nic nie powiedzieć.

ATS CORSA RR Turbo SERIE CARBONIO przenosi kierowcę prosto do świata Formuły 1. Klejnotem w technologicznej koronie ego auta jest ultrakompaktowa kierownica wielofunkcyjna 300 mm, nad którą firma ATS CORSA skrupulatnie pracowała, aby móc wstawić duży wyświetlacz TFT o przekątnej 5,5 cala, zagwarantować doskonałą przyczepność i uzyskać 7 cm dodatkowej przestrzeni nad nogami kierowcy w porównaniu do tradycyjnej kierownicy. Spośród dwóch pokręteł, zielone pozwala na wybór 3 map mocy silnika, a czerwone do 12 ustawień kontroli trakcji.

ATS CORSA RR Turbo SERIE CARBONIO
ATS CORSA RR Turbo SERIE CARBONIO, fot. materiały prasowe / ATS CORSA

Kompletne nadwozie z włókna węglowego pozwala samochodowi osiągnąć wyjątkowy stosunek mocy do masy wynoszący 1,38 kg/KM, biorąc pod uwagę maksymalną moc wyjściową do 600 KM i suchą masę wynoszącą zaledwie 830 kg.

ATS CORSA RR Turbo SERIE CARBONIO
ATS CORSA RR Turbo SERIE CARBONIO, fot. materiały prasowe / ATS CORSA

SERIA CARBON jest zgodna z parametrami FIA dla klas E2 i nadaje się do użytku w istniejących mistrzostwach, takich jak 24h Series, Britcar Championship, Formula X Italian Series, Fara USA itp.

Cała produkcja przewidziana na 2021 rok została już wyprzedana. Dostawy na sezon 2022 zaplanowano do końca tego roku.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze