Quantcast
Karolina Chojnacka

Aston Martin został… gwiazdą rapu!

Aston Martin Valkyrie, Vantage F1 Edition, V12 Speedster, DBS i wiele innych kultowych aut, które do tej pory królowały na drogach... zostało gwiazdami brytyjskiego rapu! Co na to James Bond?

Aston Martin Valkyrie, V12 Speedster i inne motoryzacyjne gwiazdy dołączających do raperów, Santana Dave’a i Stormzy’ego, w teledysku do ich długo oczekiwanego nowego singla „Clash”. „Clash” to pierwsza współpraca dwóch wielkich graczy brytyjskiego przemysłu muzycznego.

Zdobywca nagrody Mercury Music Prize, Santan Dave, jest właścicielem Aston Martina i już  współpracował z brytyjską marką. W marcu tego roku wystąpił podczas premiery nowego bolidu AMR21 zespołu Aston Martin Cognizant Formula One Team. Kiedy więc artyści szukali miejsca, w którym mogliby nakręcić teledysk do „Clash”, który symbolizuje zderzenie dwóch światów, zwrócili się z prośbą o pomoc do Astona Martina.

Teledysk nakręcono w głównej siedzibie Astona Martina w Gaydon i na torze Silverstone, gdzie zespół Vehicle Dynamics opracowuje nowe sportowe samochody na torze Stowe Circuit, który znajduje się obok słynnego na całym świecie toru Grand Prix. To tam gwiazdy rapu cieszą się mocą Astona Martina DBS, zanim Stormzy zasiądzie za kierownicą limitowanej edycji V12 Speedster.

Zobaczcie sami!

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze