Aprilia RSV4 FW-GP – MotoGP w zasięgu ręki

Włoski producent jest kolejnym, który udostępnia najnowsze technologie z torów wyścigowych prosto dla zwykłych klientów. Oto kolejny, jeszcze bardziej ekstremalny wariant motocykla Aprilla RSV4.

W ofercie marki Aprilla są już dostępne wersje Superstock oraz Superbike. Kolejnym krokiem jest maszyna w specyfikacji GP. Model RSV4 FW-GP jest wyposażony w silnik V4 zbudowany na bazie jednostki pochodzącej prosto z wyścigowego egzemplarza, który startował w sezonie 2015. Jednostka serwuje moc 250 koni mechanicznych, dzięki zwiększonym  o 3 mm i pneumatycznym zaworom.

Oprócz całkiem sporej mocy Aprilia oferuje pełne wsparcie inżynierów, którzy pomogą ustawić motocykl, a także udzielą niezbędnych rad, jak się obchodzić z taką maszyną. Firma uruchomiła specjalną infolinię dla osób zainteresowanych zakupem tego motocykla, gdzie będą mogli skonfigurować go zgodnie z możliwościami i zasobnością portfela.

W zestawie z Aprilią RSV4 FW-GP klient otrzyma kombinezon Aprilia Racing, a także paddock pass na wybraną rundę serii MotoGP. Poza tym będzie na niego czekać zaproszenie na Aprilia Track Day, gdzie wraz z innymi inżynierami będzie mógł dopracować optymalne ustawienia maszyny. Co ciekawe, włoski producent oferuje obecność inżynierów na dowolnej imprezie torowej, w której będzie brał udział ten motocykl.

Niestety nie znamy ceny tego modelu, ale patrząc na paletę usług zakładamy, że nie będzie tanio.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze