Quantcast
Paula Lazarek

Anna Dereszowska ma nowy samochód. Czym teraz jeździ znana aktorka?

Znana z polskich filmów i seriali aktorka, jest ambasadorką francuskiej marki Renault. Teraz ma okazję poznać bliżej jednego z najnowszych modeli. Jakim autem jeździ teraz Dereszowska?

Do tej pory Anna Dereszowska miała okazję sprawdzić w codziennych obowiązkach Renault Captur E-Tech, czyli hybrydę. Teraz przyszedł czas na przesiadkę do nowego modelu – aktorka będzie jeździć teraz modelem Arkana, w wersji R.S. Line.

Anna Dereszowska i Renault Arkana /

Na co dzień staram się dbać o środowisko i jest to dla mnie ważne również przy wyborze samochodu. Bardzo się cieszę, że Renault Arkana R.S. Line E-TECH, którym jeżdżę, jest bardziej przyjazne dla naszej planety dzięki hybrydowemu napędowi. Nowa Arkana to także bardzo praktyczne auto, idealne dla rodzin z dziećmi, co ma dla mnie obecnie kluczowe znaczenie – mówi Anna Dereszowska o nowym samochodzie.

Model Arkana to SUV w stylu coupe. Samochód Anny Dereszowskiej z napędem hybrydowym wykorzystuje silnik 1.6 l o mocy 94 KM, wspomagany przez dwa silniki elektryczne – 49 i 20 KM. Arkana do „setki” przyspiesza w niecałe 11 sekund i wg producenta może pochwalić się średnim zużyciem na poziomie 5 litrów na 100 km. Odmiana R.S.Line to wydatek 142 900 zł.

O naszych wrażeniach z jazdy oraz z goła innym wyniku zużycia paliwa Arkany przeczytacie w poniższym artykule.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze