"Amerykański Chopper: powrót legendy" od 18 lipca na Discovery Channel

"Amerykański Chopper: powrót legendy" od 18 lipca na Discovery Channel
Legendarny duet amerykańskich twórców chopperów, czyli Paul Teutul Senior i jego syn Paul Teutul Junior wracają na antenę Discovery Channel w Polsce.

Drogi Seniora z synem rozeszły się prawie dekadę temu. Ich wybuchowe temperamenty i odmienne wizje przy tworzeniu motocykli doprowadzały do częstych kłótni, wzajemnych pretensji i oskarżeń. Każdy z nich poszedł swoją drogą i zajął się własnym biznesem. W końcu nadszedł jednak ten przełomowy moment we wzajemnych relacjach ojca i syna. W nowej serii mężczyźni gotowi są odbudować łączące ich więzi i zostawić za sobą burzliwą przeszłość. Liczy się tylko to, co obaj kochają najbardziej. Pasja do tworzenia niepowtarzalnych motocykli dla najbardziej wymagających klientów.

Game Over Cycles - chopper dla Nergala
Game Over Cycles - chopper dla Nergala

Fani rodziny Teutulów oraz chopperów znów będą mogli oglądać, jak duet konstruuje unikalne modele jednośladów na zamówienie celebrytów, sportowych gwiazd czy biznesmenów z listy Forbesa. Z każdym nowym motocyklem Paul Senior i Paul Junior ryzykują grube miliony i dobre imię marki. Czy wspólna szalona jazda Teutulów zakończy się sukcesem? Nowa i wyczekiwana seria programu AMERYKAŃSKI CHOPPER: POWRÓT LEGENDY swoją premierę w Polsce będzie miała 18 lipca (środa) o godz. 22:00 tylko na Discovery Channel!

Game Over Cycles - Chopper Stanisława Myszkowskiego
Game Over Cycles - Chopper Stanisława Myszkowskiego

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.