Adele zdała prawo jazdy incognito!

Nie potrzebna była sława, wystarczyły umiejętności, zaangażowanie i intensywny trening.

Wydaje się niemożliwe żeby osoba, która sprzedała na całym świecie ponad 30 milionów płyt, podbiła serca miłośników muzyki pop i romantycznych  ballad, przede wszystkim jednak goszcząca na antenie niemal każdej stacji radiowej i telewizyjnej pozostała nierozpoznana.

A jednak, jej instruktor Noel Gaughan nie zorientował się z kim prowadzi kurs. Nie tylko gdy usiadła za kierownicą, ale również w trakcie wspólnej jazdy. Adele śpiewała instruktorowi najsłynniejsze piosenki z własnego repertuaru, ale do końca traktował ją jak każdego innego kursanta, nie zdając sobie sprawy, że uczy gwiazdę muzyki pop. Wszystkim wyszło to na dobre, bo piosenkarka pod okiem wymagającego nauczyciela zdała śpiewająco egzamin w pierwszym podejściu, okazując się pojętnym uczniem. Jak przyznał później Noel Gaughan muzyka była miła dla ucha, ale zupełnie nie dała mu do myślenia. Instruktor zorientował się w sytuacji dopiero gdy po egzaminie gwiazdę odebrał jej  ochroniarz.

My możemy się cieszyć, że Adele ma uprawnienia do kierowania pojazdami, ponieważ teraz bez problemu dotrze do studia, gdzie powstaje jej trzeci album.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze