Absurdalny tuning właściciela Tesli z Islandii. Zamontował nerki BMW!

29 maja 2020
Zainteresowanie tuningiem wśród "domorosłych" tunerów wzrasta szczególnie w sezonie letnim. Nietrafione projekty już nikogo nie dziwią, jednak tym razem nie da się przejść obojętnie koło modyfikacji rodem z Islandii...
Loading module...

Pewien kierowca z Islandii zamontował na przodzie swojej elektrycznej Tesli... "nerki" z BMW!

Wiemy doskonale, że o gustach się nie dyskutuje, więc nie będziemy oceniać właściciela Tesli Model 3. Jednak warto zobaczyć, jak bardzo poniosła tego kogoś "kreatywność". Przyzywczaiłyśmy się już do modyfikacji związanych z montażem generatora spalinowego ryku w elektrycznych samochodach oraz do licznych pomysłów na "podkręcenie" parametrów, czy wyglądu i gdy wydawało się, że już nikt nas niczym nie zaskoczy, zobaczyłyśmy tę Teslę.  

Trafiłyśmy na - delikatnie pisząc - niecodzienny pomysł. Otóż Islandczyk w jakiś sposób (nie do końca wiemy jaki...) zamontował w całkowicie nowym modelu produkowanym przez firmę Elona Muska popularnie zwane "nerki" - czyli osłonę chłodnicy - typową dla niemieckiego producenta BMW. Musicie przyznać, że wygląda to nieco dziwnie. Na szczęście nie wykorzystał do tego celu największych osłon, jakie BMW potrafi wyprodukować, a które znamy z konceptów bawarskiej marki, czy ostatniej serii 7. 

Czyżby właściciel elektrycznej Tesli po prostu dał upust swojej fantazji? Czy chciał zaszokować? A może, tak naprawdę, chciał mieć spalinowe, nowe BMW, ale aktualne trendy na elektryki "zmusiły" go do zakupu takiego samochodu? 

Cóż, co kraj, to obyczaj. A wy jak oceniacie takie pomysły?

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!