Ewa Kania

89-latek siał zniszczenie na parkingu, aż zawiesił swoje auto na budynku

Chwila nieuwagi i stłuczka parkingowa gotowa - każdemu może się zdarzyć. Ten 89 letni kierowca dokonał jednak czegoś zaskakującego.

Starszy kierowca pomylił gaz z hamulcem?

Jak podaje policja z Białej Podlaskiej, na ulicy Rynek w Sławatyczach kierujący Oplem Astrą, cofając najechał na 73-latka wysiadającego z Fiata Idea. Nie zatrzymał się, tylko jechał dalej i zatrzymała go dopiero elewacja budynku.

Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że sprawca zdarzenia jest trzeźwy. Wyjaśniane są teraz okoliczności zdarzenia, ale można domyślić się, że mężczyzna zamiast zahamować, dodał gazu i w panice nie przestał go wciskać. Ewentualnie zamiast jedynki wrzucił wsteczny i wcisnął mocno gaz.

Koszmarny wypadek na S8 w Warszawie – dobre chęci i olbrzymi pech kobiety

Poszkodowany trafił do szpitala

W wyniku zdarzenia został ranny kierowca Fiata, który trafił do szpitala. Siła uderzenia musiała być dość duża, ponieważ drzwi jego samochodu zostały wyłamane z zawiasów.

Zwróćmy też uwagę na to, jak stoi Opel. On nie uderzył o ścianę budynku i się zatrzymał, ale zawisł na elewacji. Na zdjęciu dobrze widać, że tylne koło samochodu wisi w powietrzu. Astra musiała wybić się na schodach i opadając uderzyć w elewację. Zrobić coś takiego to prawdziwa sztuka.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze