Karolina Chojnacka

60 urodziny Jaguar E-Type – wszyscy jesteśmy zaproszeni na imprezę urodzinową!

W 2021 roku Jaguar E-Type będzie obchodził swoje 60 urodziny. Wszyscy jesteśmy zaproszeni na wyjątkowe przyjęcie urodzinowe!

Coroczny dzień otwarty Classic Motor Cars w 2021 roku będzie poświęcony 60. urodzinom Jaguara E-Type. I tak, wszyscy jesteśmy zaproszeni na imprezę.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie CMC w Bridgnorth, Shropshire, w sobotę 28 sierpnia 2021 roku, a firma chciałaby, aby uczestniczyło w nim jak najwięcej E-Typów. Właściciele tego modelu będą mieli okazję wziąć udział w wielkim konkursie E-Type, aby otrzymać różne nagrody od CMC.

W zeszłorocznej imprezie z okazji urodzin Jaguara Mark 2 wzięło udział około 5000 osób, i wystawiono ponad 100 klasycznych samochodów. CMC chciałoby pobić ten rekord.

Przeczytaj też: Ponad 1000 Jaguarów E-Type na Silverstone

Dyrektor zarządzający Classic Motor Cars, Nigel Woodward, powiedział:

Chcemy, aby ten dzień otwarty był przyjemnym dniem dla całej rodziny, więc podobnie jak w zeszłym roku będziemy mieli muzykę na żywo, stoiska z jedzeniem i napojami, zajęcia dla dzieci. Będzie wielu sprzedawców, dystrybutorów zabawek, sprzedawców części samochodowych, dzieł sztuki motoryzacyjnej i książek oraz wiele, wiele więcej atrakcji.

Otworzymy drzwi do naszego fantastycznego warsztatu, aby ludzie mogli się rozejrzeć i zobaczyć umiejętności i rzemiosło związane z renowacją klasycznych samochodów. Odbędą się praktyczne demonstracje, a nasi wykwalifikowani technicy będą na miejscu gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania techniczne.

Chcemy, aby to przyjęcie urodzinowe było niezapomniane.

Jaguar E-Type

Tak więc jeśli kochacie Jaguary, a w szczególności model E-Type, zaznaczcie datę 28 sierpnia w kalendarzu i zaplanujcie wakacyjny urlop w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj też: Nietypowy Jaguar E-Type z… przyczepką

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze