6 maja - Międzynarodowy Dzień Motocyklistki

6 maja - Międzynarodowy Dzień Motocyklistki
Międzynarodowy Dzień Motocyklistki od 11 lat jest obchodzony w pierwszą sobotę maja. W tym roku będzie to dokładnie 6 maja!

To już 11. edycja Międzynarodowego Dnia Motocyklistki, który jest obchodzony w coraz większej liczbie krajów na świecie. Tym razem motocyklistki zjednoczą się we wspólnych zlotach i spotkaniach w dniu 6 maja.

Powstało już oficjalne logo edycji 2017. Niezmiennie jest to wizerunek motocyklistki w otwartym kasku, ale tym razem na tle globu i w towarzystwie przeróżnych typów motocykli i skuterów. Logo ma podkreślać jedność i odwagę motocyklistek na całym Świecie!

6 maja - Międzynarodowy Dzień Motocyklistki

Można już zamawiać koszulki z tegorocznym logo Międzynarodowego Dnia Motocyklistki w różnych fasonach, kolorach i rozmiarach:http://motoress.com/international-female-ride-day/2017-international-female-ride-day-t-shirts/ .

A my - rzecz jasna - planujemy wielką integrację również w Polsce :-)

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.