50 niezwykłych kobiet w jednym albumie! I Can. I Will: Women Overlanding the Word

50 niezwykłych kobiet w jednym albumie!
"I Can. I Will: Women Overlanding the Word" to album bogaty w zdjęcia i opowiadania z historii życia 50-ciu kobiet, które podróżują po świecie: samochodami, ciężarówkami, furgonetkami, motocyklami i rowerami.

Album „Can. I Will: Women Overlanding the Word” przedstawia sylwetki 50-ciu kobiet, które pomimo przeszkód, wykazują się odwagą i podróżują bez ograniczeń. Wybierają różne środki transportu i meldują się w najodleglejszych zakątkach świata. Przemawia przez nie niesamowita, kobieca siła. One nie znają ograniczeń. Album powstał po to, by mówić o tym głośno, by inspirować i łamać stereotypy dotyczące kobiet.

50 niezwykłych kobiet w jednym albumie!
Na pomysł wydania albumu wpadła para podróżniczek: Sunny Eaton i Karin Balsley, które wiedzą doskonale, ile przeciwności trzeba pokonać, by wyruszyć w wymarzoną podróż. Wielokrotnie słyszały od rodziny i przyjaciół, że to ponad ich siły i że świat dla samotnie podróżujących kobiet jest bardzo niebezpieczny. Jednak zdecydowały się wyruszyć we wspólną trasę w 2015 roku z Nashville w stanie Tennessee na czubek Ameryki Południowej. A to był dopiero początek ich życia w podróży.

50 niezwykłych kobiet w jednym albumie!

Sunny i Karin udowadniały na każdym kroku, że podróże nie są dla kobiet tak straszne, jak się je postrzega, jednak zawsze spotykały te same głosy niepokoju i sprzeciwu. Postanowiły coś z tym zrobić i na początku założyły grupę na facebooku, która miała zrzeszać kobiety z powodzeniem samotnie podróżujące po świecie. Pomysł okazał się sukcesem, bo takich kobiet było w grupie ponad 500. Wtedy powstała kolejna inicjatywa, by ich doświadczenia przełożyć na inspirującą książkę. Ruszyła prośba o społeczne dofinansowanie i z sukcesem się zakończyła.

50 niezwykłych kobiet w jednym albumie!

Strony albumu „Can. I Will: Women Overlanding the Word” są wypełnione pięknymi, kolorowymi zdjęciami oraz informacjami o tym, kim są ci podróżniczki, czym jeżdżą, skąd pochodzą i czego nauczyły się przez swoje, pełne przygód życie. To przede wszystkim potężna dawka odwagi i inspiracji.

50 niezwykłych kobiet w jednym albumie!

Album zakupić można tutaj: https://vagabroads.com/products/i-can-i-will-book

Strona grupy: https://womenoverlandingtheworld.com/

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.