3. runda Gymkhana GP - 26 lipca w Łodzi

15 lipca 2014
Już za dwa tygodnie, 26 lipca miłośnicy jazdy między kolorowymi pachołkami spotkają się w Łodzi. Impreza będzie trzecią rundą mistrzostw Polski, a zarazem siódmą edycją Motocyklowego Konkursu Sprawnościowego - imprezy mającej kilkuletnią tradycję, organizowanej przez Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej.
Loading module...

Wstęp i uczestnictwo jest bezpłatne zarówno dla zawodników jak i widzów. Udział może wziąć każdy, kto ma uprawnienia do prowadzenia zmotoryzowanego jednośladu (karta motorowerowa, prawo jazdy AM, A1, A2, A) oraz dysponuje sprawnym i legalnym pojazdem.

Jak zawsze rozegrany będzie konkurs główny gymkhany, w dwóch kategoriach: amatorów i doświadczonych, oraz konkurs GP8 (pięciokrotne przejechanie dwunastometrowej ósemki na czas). Organizatorzy wręczą nagrodę w imieniu Rektora Politechniki Łódzkiej, prof. Stanisława Bieleckiego, z okazji "Rajdu o Puchar Rektora". Została również przygotowana nagroda dla najszybszej spośród pań. Czy i tym razem, podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach, zdobędzie ją Maiya z Wrocławia? Relację zawodniczek z ostatniej rundy przeczytasz tu.

Łączna wartość puli nagród to 8 tysięcy złotych. Podobnie jak w całym cyklu będzie to odzież motocyklowa od Modeka Polska oraz wiele innych nagród rzeczowych.

Gymkhana GP - kolejna runda odbędzie się w Łodzi.

fot. motoFUNdacja

Atrakcjami dla kibiców będzie pokaz pierwszej pomocy zademonstrowany przez grupę motocyklistów-instruktorów ratownictwa, oraz pokaz stuntu w wykonaniu łódzkiej ekipy Killing The Streets. Ponadto na miejscu obejrzeć można wystawy sponsorów, grup związanych z motocyklami oraz wiele innych atrakcji.

26 lipca, w sobotę, organizatorzy zapraszają od godziny 9:00 kibiców oraz zawodników na kampus B Politechniki Łódzkiej, wjazd od ul. Wólczańskiej 223.

Wszystkie szczegóły, rejestracja online, regulaminy, wyniki poprzednich rund, klasyfikacja generalna na stronie www.gymkhana-gp.pl, a bieżące aktualności na FB imprezy: https://www.facebook.com/GymkhanaGp

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!